Windows 11 ne zaman çıkıyor?

Amatist ilter

Centipat
Makaleler
1
Yer
KDE
Daha fazla  
Bence mantıksız, 8.1'in 10'dan üstün hiçbir özelliği yok, benim tavsiyem illa dualboot yapacaksan Windows 11 ve 10 yap, 11 şu anda çok daha hızlı çalışıyor 10'dan ve sorunsuz gibi, bir uygulama falan çalışmazsa 11 le uyumlu olmazsada gider 10 da çalıştırırsın.

W11 ne zaman çıkıyor?
İlk başta sorunlar olabilir Windows 10 gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda son sürüm geliştiriciler için açıldı, ISO dosyası bulabilirsin internette, Rufus l flash ına kurar kolayca yaparsın, direk Windows 10'u geçirmek istersende ayarlara gir, Windows Insider de, yönergeleri yap sonra direk PC'yi güncelleştir.

Bunun için ayriyeten konu açın. Tek konuda iki soru sormayın.
Tamam
Şu anda son sürüm geliştiriciler için açıldı, ISO dosyası bulabilirsin internette, Rufus l flash ına kurar kolayca yaparsın, direk Windows 10'u geçirmek istersende ayarlara gir, Windows Insider de, yönergeleri yap sonra direk PC'yi güncelleştir.
Kaç Gb?

Bence bu konu altında sorulması mantıklı çünkü ayrı konu çok uğraştırıcı olur. Eğer başka zaman sorsa evet ama bence hemen şimdi sorması mantıklı aynı konu dahilinde sonuçta.

8GB Bir flash disk yetiyor.
Bunu açıklamam gereksiz mesaj atmama sebep verir. Bırakalım moderatörler karar versin.

Eğer Insider olarak yapacaksanızda çok değil Windows 10 kadar ama Windows 10 gider 11i Insider programından kurarsanız.
win11 insider nerde
e.PNG

win 11 için bilgisyarını test ettmiştim

Windows 11 Insider nerede

Ayarlar>Güncelleştirme ve Güvenlik>Windows Insider Programı
Burada. Bu arada Insider dediğim ayrı bir işletim sistemi değil, Insider dediğimi şu, Windows geliştiriciler için çıkardı Windows 11'i, resmi olarak Windows Insider programı ile dağıtıyor, ama böyle kurarsan Windows 10 gider, onun yerine kurar, dosyaların la beraber 11'e geçersin
Ama eğer internetten Windows 11 ISO bulup Rufus programı ile bir flash diske takıp Dual boot kurulum yaparsan ikisini birden kullanabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı