Windows 11 neden TPM 2.0'ı ve Secure Boot'u zorunlu tutuyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
GNU/Linux dağıtımlarının deposuna da bağlı olarak değişir bu. Windows ile bir GNU/Linux dağıtımını kıyaslayabilirsin ama tüm hepsini kıyaslayamazsın. Bilinçsiz bir kullanıcının Windows'ta saldırıya uğrama ihtimali çok daha fazladır. Özellikle program kurarken bile bir sürü bloatware yeme şansın var. Ayrıca sen de diyorsun kullanmasını bilenin defender'a ihtiyacı yok.

Valla ben vazgeçiyorum Microsoft denen rezil şirketin yaptığı hataları körü körüne savunmanız komik çünkü. Koskoca sistemi oyunculuk üzerine mi kurdular da AC için güzel oldu diyorsun anlamıyorum :D. 6. ve 7.nesillere uygun olmayan işletim sistemi celeron N4000'e mi uygun azıcık mantığınızı kullanıp yapın şu yorumları :D.
Linuxcu kardeşim Linux seni bekler. Mesajın başında belirttiğim gibi aynı noktaya döndük yine.

Linuxcu kardeşim Linux seni bekler. Mesajın başında belirttiğim gibi aynı noktaya döndük yine.

Bana bir Linux'çu gözüyle bakmana gerek yok bir MacOS'ci gözüyle de bakabilirsin. Ben açık kaynak yazılım holiganı değilim örneğin bak bakalım MacOS'e, Windows'un şu an yaptığı gibi bir eskitme yapıyor mu gör :D?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı