Çözüldü Windows 11 oturum açılamadı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cozen24

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Kadıköy
Daha fazla  
Dostlar dün gece normal bir şekilde bilgisayarı kapadım. Sabah açmak istediğimde giriş ekranında şifreyi girdikten sonra “Kullanıcı oturumu” açılamadı şeklinde bir hata verdi. Yeniden başlattıktan 10 dakika sonra ancak açıldı.
Açıldı ama aşağıdaki gibi. Windows barı bile yok. Neredeyse tüm oyunlar gitmiş LoL hariç.
Klavyedeki Windows tuşu bile tepki verdirmiyor. Sizce sorun ne daha önce yaşayan oldu mu?

F4947A7A-794E-48DF-9D00-A3C9430F6F65.jpeg

Konu onaylanana kadar çözüm sağladım :D

Bu arada masaüstündeki simgeler bile tepki vermiyordu. Ayarlara bile giremedim.

Win tuşu + R ile msconfig yapıp güvenli önyüklemeyi aktif ettim. Sonrasında cihaz benim otururumu açabildi. Daha sonra tekrar güvenli önyüklemeyi pasif ederek reboot ettim.

Şimdilik sorun düzelmiş görünüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
O değil de manzaraya düştüm.
Teşekkürler hocam. Henüz tam istediğim gibi olmadı. Monitörleri duvara asmak gibi bir düşüncem vardı ama şu aralar kafamda 2 monitörü de satıp 34'' geniş ekran tek bir monitör mü alsam diye düşünüyorum. Sonrasında da umarım emektar G105'i yenileceğim.

Teşekkürler hocam. Henüz tam istediğim gibi olmadı. Monitörleri duvara asmak gibi bir düşüncem vardı ama şu aralar kafamda 2 monitörü de satıp 34" geniş ekran tek bir monitör mü alsam diye düşünüyorum. Sonrasında da umarım emektar G105'i yenileceğim.

Asmaya gerek yok hocam böylesi muhteşem olmuş.
Ama yine de siz bilirsiniz.

Asmaya gerek yok hocam böylesi muhteşem olmuş.
Ama yine de siz bilirsiniz.
Masam küçük ve klavye çok önde kalıyor. Bir de masanın yükünü ayaklardan ziyade duvara asılı olduğu kısımlar taşıyor. 2 monitör de ağır, bir sabah hepsini yerde bulacağım endişem yüzünden asmaya karar verdim aslında.

Masam küçük ve klavye çok önde kalıyor. Bir de masanın yükünü ayaklardan ziyade duvara asılı olduğu kısımlar taşıyor. 2 monitör de ağır, bir sabah hepsini yerde bulacağım endişem yüzünden asmaya karar verdim aslında.

Dediğiniz gibi 34" geniş ekran tek bir monitör alıp assanız nasıl olur?

Dediğiniz gibi 34" geniş ekran tek bir monitör alıp assanız nasıl olur?
Bence harika olur ama bunu yapabilmem için en önemli etken sağda gördüğünüz HP Elitedisplay'in ne kadara satılacağı. 1K üzeri bir para ederse diğer monitörü de 1.5-2K arasında satışa çıkaracağım. İkisi de beklediğim paralara giderse ancak üzerinde de ben 1.5-2K koyup alabilirim. Adam akıllı 34'' geniş ekranlar 5K maalesef.

Bence harika olur ama bunu yapabilmem için en önemli etken sağda gördüğünüz HP elitedisplay'in ne kadara satılacağı. 1K üzeri bir para ederse diğer monitörü de 1.5-2K arasında satışa çıkaracağım. İkisi de beklediğim paralara giderse ancak üzerinde de ben 1.5-2K koyup alabilirim. Adamakıllı 34" geniş ekranlar 5K maalesef.

Peki 34" geniş ekranlı monitörlerden hangisini düşünüyorsunuz?
Marka, model yani.

Peki 34" geniş ekranlı monitörlerden hangisini düşünüyorsunuz?
Marka, model yani.
Henüz elimdekileri satmadığım için öyle çok alıcı gözle bakamadım ama bütçeye göre şimdilik aşağıdaki 2 cihazı bulabildim.

Geri
Yukarı