Windows 11 oyunlarda performans artışı

Ben dün güncelledim tabii ne kadar etkisi var bilmiyorum ama TPM desteği olmadan bir güncelleme yaptım yine buradaki bir konudan gördüm ve yaptım genel olarak LoL ve Valorant ve birkaç tane daha Rise of Tomb Raider oynuyorum FPS artışı olarak aşırı yüksek değil ama diğer sistemle arasında yine de fark var tabii şu an daha çok erken bu sistem için ama ilerdeki güncellemelerde daha da düzelir stabil hale gelir diye umuyorum.

FX6300 ve GTX960'da Forza Horizon 4'de bazen 30 kişi üstünde ufak drop olurdu. Şimdi ayarı arttırsam bile o droplar olmuyor.

Aynı şekilde %99FPS azaldı bende de.

Ben dün güncelledim tabii ne kadar etkisi var bilmiyorum ama TPM desteği olmadan bir güncelleme yaptım yine buradaki bir konudan gördüm ve yaptım genel olarak LoL ve Valorant ve birkaç tane daha Rise of Tomb Raider oynuyorum FPS artışı olarak aşırı yüksek değil ama diğer sistemle arasında yine de fark var tabii şu an daha çok erken bu sistem için ama ilerdeki güncellemelerde daha da düzelir stabil hale gelir diye umuyorum.

Daha optimize ve tatlı hale gelecektir bence.

Arkadaşlar bence ekran kartı vb donanım farklılığına göre cok farkındalık oluyor.

Aynı şekilde %99FPS azaldı bende de.

Daha optimize ve tatlı hale gelecektir bence.

Arkadaşlar bence ekran kartı vb donanım farklılığına göre cok farkındalık oluyor.

Şu an için bazı şeyleri söylemek çok erken çünkü sistem daha yeni çıktı ve gelecek olan güncellemeler var bu güncellemelerle daha da optimize hala gelir diye umuyorum ben.

Geri
Yukarı