Windows 11 pencerelerdeki yuvarlak köşeler Windows 10'a yapılır mı?

Daha fazla  
Selamlar, hemen kısaca anlatayım, Windows 11'de pencerelerde yuvarlak köşeler var, bunu Windows 11 gibi Windows 10'da yapmak mümkün mü? Mesela bir tema ile. Cevaplarınızı bekliyorum.

BFF7292F-24F5-478C-A22C-D78FEB429AED.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
UXTheme Patcher gibi araçlarla yapılabiliyor. Bir ara AeroGlass da yapmıştı, hala var mı bilmiyorum göz atın. Ancak önermiyorum bu üçüncü parti temaları, büyük güncellemelede sorun çıkarıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler.

UXTheme Patcher gibi araçlarla yapılabiliyor. Bir ara AeroGlass da yapmıştı, hala var mı bilmiyorum göz atın. Ancak önermiyorum bu üçüncü parti temaları, büyük güncellemelede sorun çıkarıyor.

Teşekkürler, herhangi bir güncelleme yapmayacağım.
Zor ama yapılır. Ekstra uygulama lazım.
Ekstra uygulama olarak neler kullanılabilir?

Son düzenleme:
Doğru ancak haber güncellendi.

''Windows 11'' Hakkında Resmi Açıklama - Microsoft Community

https://answers.microsoft.com › tr-tr › windows › forum

12 saat önce — Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 gibi farklı Windows sürümleri bulunmaktaydı ve her Windows sürümünde yeni özellikler ve ...
Şimdi ne diyeceksin? Yeni Windows 11 İşletim Sistemine Yükseltin | Microsoft

Bu Windows 11 sızdırılmadan önceydi, ben yaklaşık 8 yıldır İnsider Geliştirici grubundayım ve Microsoft grubun tamamından sürümün sızdırılmamasını taleb etti ama bazı arkadaşlar dayanamayıp paylaştı sürüme dikkat ederseniz sürüm numaralandırmasında 21H2 ile karşılaşırsınız, ben geliştirici grubundan isteneni yaptım hepsi bu kadar.

Geri
Yukarı