Windows 11 pişmanlık

Hele ki sağ tıkın büyüklüğü.

Winaero Tweaker ile eski sağ tık menüsünü kullanabiliyorsunuz.

1634960277281.png

Ben de AMD A9 9420 işlemci var bir yavaşlık falan yok ama iki tane sorun var bence biri bazen masaüstüne sağ tık yapınca o ekran gelmiyor, yenile yapmak istiyorsan mesela bir de oyuna girince oyun dvr yüksek CPU kullanıyor oyun modunu Xbox falan kapattım sonra da denemedim henüz.

Bence daha çoğu şey oturmamış tam sürüm dediler ama hâlâ zayıf. Performans benim için çok fark etmedi, animasyonlar dediğim gibi kasıyor sistem çok kasıntı olmuş iyi yapalım derken ağırlaştırmislar. Tasarım biraz daha iyi gibi ama bazı şeyler sinir bozucu. Android uygulama desteği tam sürüme gelince ve aradan 5-6 ay geçince yüklemek daha mantıklı bence şimdi Windows 10a dönmeye planlıyorum.

Bence daha çoğu şey oturmamış tam sürüm dediler ama hâlâ zayıf. Performans benim için çok fark etmedi, animasyonlar dediğim gibi kasıyor sistem çok kasıntı olmuş iyi yapalım derken ağırlaştırmislar. Tasarım biraz daha iyi gibi ama bazı şeyler sinir bozucu. Android uygulama desteği tam sürüme gelince ve aradan 5-6 ay geçince yüklemek daha mantıklı bence şimdi Windows 10a dönmeye planlıyorum.

Ben arasında çok fark görmedim, hatta W11 bir tık daha hızlı gibi geldi bana oyun dvr sorunuda oyun modunu kapatıp PC'yi yeniden başlatınca düzeldi.

Geri
Yukarı