Windows 11 ses sürücüsü sorunları düzeltildi mi?

an3m0n

Kilopat
Yer
Adana/Seyhan
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Hepinize merhaba. Windows 11'deki ses sürücüsü problemi düzeltildi mi acaba? ASUS anakartların ses driverlerinde problem var. Windows 10'daki gibi kaliteli ses veremiyor ve Windows 11'e Realtek HD Audio Yöneticisi yüklenmiyor. Bunun sonucunda Steam ve PUBG tarzı oyunlarda ses problemi yaşanıyor. Örnek video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sırf bu problem yüzünden Windows 11'e geçmiyorum. Çünkü sesler bozuk.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepinize merhaba. Windows 11'deki ses sürücüsü problemi düzeltildi mi acaba? ASUS anakartların ses driverlerinde problem var. Windows 10'daki gibi kaliteli ses veremiyor ve Windows 11'e Realtek HD Audio yöneticisi yüklenmiyor. Bunun sonucunda Steam ve PUBG tarzı oyunlarda ses problemi yaşanıyor. Örnek video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sırf bu problem yüzünden Windows 11'e geçmiyorum. Çünkü sesler bozuk.

Bende sorun yok. 5 Ekim'den beri kullamıyorum. Benim masaüstü diye sorun olmuyorda olabilir.

Windows Sonic, Oyun içi HTRF veya Anakart ROG ise Sonic Studio kullanıyormusun? Bunların hepsi aynı anda etkin olmasından kaynaklanıyor olabilir.

Ses stereo hoparlörden değil daha çok kulaklıktan geliyor gibi

Yeni konular

Geri
Yukarı