Windows 11 sesler az geliyor

bayramlenx

Centipat
Merhabalar. Windows 11'de Bluetooth ile AirPods bağladım Windows 10'da ses %100 geliyorsa Windows 11'de %60 geliyor ama sesler ayarlarda tamamen yüksek. Böyle bir sorun yaşayan var mı şu an? Normal laptop sesinde herhangi bir sorun problem yok.

Bilgisayarım Monster Abra.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    45,8 KB · Görüntüleme: 284
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Windows 11'de Bluetooth ile AirPods bağladım Windows 10'da ses %100 geliyorsa Windows 11'de %60 geliyor ama sesler ayarlarda tamamen yüksek. Böyle bir sorun yaşayan var mı şu an? Normal laptop sesinde herhangi bir sorun problem yok.

Windows 11 daha tam sürüm olmadığından bu tür hatalara sahip olabilir. Ben kullanmadığım için yorum yapamayacağım ama pek bir çözüm bulamazsınız. Bence güncelleme (tabii Windows 11 için varsa) beklemelisiniz.

Windows 11 tam sürüm değil.
Böyle hatalardan daha çok göreceğiniz.
Siz görün ki bize tam sürüm geldiği zaman hata olmasın.:)

Ben Bluetooth ile Samsung Air Buds kullanıyorum sıkıntı yok. Hatta Windows 10'dan farklı olarak kulaklığı ilk tanıtma kısmında kulaklığın kapağını açtım sanki Samsung telefona bağlayacakmışım gibi Windows 11 otomatik olarak sağ bildirim köşesinde kulaklığın simgesini çıkardı bağlanmak için. Kendim bağla falan demeden masaüstündeyken çıktı. Normalde kendim aygıt ekle deyip bağlıyordum.

Aynı durum bende de oldu Letasoft sound booster isimli uygulamanın full sürümünü indirirseniz problem halloluyor.

Daha developer sürümü.

Az önce yükletme yaptım. AirPods ile aynı sorunu yaşıyorum ben de. Aylar geçmiş üstünden ama bir çözümü yok sanırım.
Bu sorunu çözebilen oldu mu? İnanılmaz sinir bozucu ve halen devam ediyor.
Bu sorunu çözebilen oldu mu? İnanılmaz sinir bozucu ve halen devam ediyor.

Son düzenleme:
Aynen. Ses gücü telefona göre daha az geliyor tamam ses kaliteli ama güçlü değil. Acaba yükseltme yolu varmı...

Merhaba. Windows 11'de Bluetooth ile AirPods bağladım Windows 10'da ses %100 geliyorsa Windows 11'de %60 geliyor ama sesler ayarlarda tamamen yüksek. Böyle bir sorun yaşayan var mı şu an? Normal laptop sesinde herhangi bir sorun problem yok.

Hocam sorunu çözebildiniz mi?

Geri
Yukarı