Windows 11 sıfır kurulum vs. 10 yükseltme

RivRivRiv

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar

Yeni topladığım sistemde Windows kurulumu yapmayı düşünüyorum. Yalnız Microsoft Windows 11'i 5 Ekim de piyasaya sürecekmiş. Şimdi:

• Windows 10 kurup Windows 11 yükseltmek mi daha sağlıklı, yoksa hiç kurulum yapmayıp direkt temiz Windows 11 kurmak mı daha sağlıklı?
  • Windows 11 piyasaya sürüldüğünde aynı anda piyasaya OEM ya da Retail anahtarlar da aynı anda sürülür mü? Çünkü öteki türlü sıfır kurulumdan ziyade yükseltmek daha uyguna gelecektir.
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Temiz kurulum her zaman güncelleme ile yükseltmekten iyidir.
Orası öyledir reis ama şimdi 5 Ekim'de sistemlerle birlikte OEM ya da retail keyler de gelmezse... 2000₺'ye temiz kurulum yapmaktansa 50₺'ye yükseltmek daha güzel olur sanki :D:D:D

Son düzenleyen: Moderatör:
Orası öyledir reis ama şimdi 5 Ekim'de sistemlerle birlikte OEM ya da retail keyler de gelmezse... 2000₺'ye temiz kurulum yapmaktansa 50₺'ye yükseltmek daha güzel olur sanki :D:D:D
Şimdi Windows 10 alıp kullan bence. Daha sonra 11 çıkınca yükseltirsin. Yükselttikten sonra zaten temiz kurulum yapabilirsin artık Windows 11'in orijinal olur.

Şimdi Windows 10 alıp kullan bence. Daha sonra 11 çıkınca yükseltirsin. Yükselttikten sonra zaten temiz kurulum yapabilirsin artık Windows 11'in orijinal olur.
Reis temiz kurulumda herşeyi silmek gerekiyor. Ben pcyi ekran kartım gelene kadar oyun indirme falan kısmını halletmek için açmak istiyorum. O zaman şu anki açılımım boşa gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı