Windows 11 sıfırlama yaparken siyah ekran veriyor

Daha fazla  
Windows 11'de buluttan indirme seçeneğiyle sıfırlama yapmak istemiştim fakat yaptıktan sonra siyah ekran açıldı ve gitmedi mouse oynatınca fare ikonu ve yanında yüklenme işareti geliyor mouse bırakınca da o da gidiyor.

Sıfırlama yapmak sağlıklı değil. Daha başlamadıysa durdurmanızı öneririm, normal format atarsanız daha kısa sürer. Mümkünse USB ile tekrar Windows kurun. Bekleyebilirsiniz, belki bilgisayarınız yavaş olduğu için ekran geç yükleniyor olabilir. Durdurma tuşu gözüküyorsa basın, yoksa yeniden başlatmayı deneyebilirsiniz. Yeniden başlattıktan sonra Windows'un açılması garanti değil bu arada. Ayarlardan sıfırlama yaptığınız zaman bazen hata verebiliyor kurulmadan. Bazı hizmetleri kapattınız mı sıfırlama başlatmadan önce?

@Tyler Durden Ceketi bekleyin. Dediğim gibi, açılacağın garantisi yok. Sıfırlamak sağlıklı değildir. Şu an beklemeniz lazım. Görev Yöneticisi girmeyi denerseniz çözebiliriz belki. CTRL+ alt+ delete basın.

Keşke girebilsem görev yöneticisine hiçbir şey açılmıyor aklıma gelen her klavye kısayolunu denedim ancak hiçbir şey olmuyor.

Biostan bir şey yapmak mümkün müdür?

BIOS'tan bir şey yapmak mümkün müdür?

BIOS hakkında fazla bir şey bilmiyorum. Yanlış bilgi vermek istemem. Windows, çökmüşe benziyor. Onarsan bile eskisi gibi stabil olmayabilir. Temiz kurulum yaparsan daha sağlıklı olur.

Telefondan görseli yüklüyorum ama gelmiyor.

Video yerine resim olarak atın. Technopat uygulamasını üzerinden atmayı deniyorsanız, tarayıcı üzerinden deneyin veya tam tersini yapın. Hata mı veriyor görsel atarken?

@Tyler Durden Ceketi sosyal dışı resim servisi yasak. Sitenin kendi görsel yüklemesini kullanın.

Geri
Yukarı