Windows 11 sistemde LoL ve BDO kasıyor

EdoMinato

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar çatır çatır RDR2'i oynatan bilgisayar ne hikmet ise LoL'e girerken kasıyor. Donuyor bilgisayar kullanılamaz hale geliyor.

Sorun LoL’dedir diyerek bir süre oynamama kararı aldım. Gittim Black Desert Online indirdim. Oyuna girerken karakter ekranında aynı kasılmayı yapıyor.

Farklı bir AMD sürümü kurmayı denedim fakat eski sürümde de yeni sürümde de bilgisayar kilitleniyor AMD hata raporu çıkıyor.

Sorun Windows 11‘de desem e ben daha önce bu oyunları çatır çatır oynuyordum ve hiçbir sorun yaşamıyordum. Şimdi ne olmuş olabilir de bilgisayar donuyor kilitleniyor anlamadım.

Gaza gelip Windows 10 kursam yine bunu yaparsa çıldırırım ya...

Windows 11 22H2'de CoD MW II betasını oynarken oyun her 10 saniyede bir takılıyordu stutter gibi. Diğer diske Windows 10 kurup test edeyim dedim acaba 11 ile mi alakalı diye 10'da yağ gibi aktı oyun 1 gram takılma drop hiçbiri olmadı. 22H2 kullanıyorsanız oyun performansı hakkında şikayetler var.

Ryzen 5 3550H+1660 Ti 16 RAM var bende de. Forza 5 olsun RDR 2 olsun sorunsuz oynatıyor. LoL'e gelince TF'lerde FPS saçma düşüyor. Çözümünü ben de arıyorum ya.

valla ben fps düşmeyi geçtim oyunu oynayamıyorum. kitleniyor kalıyor. pc kafayı yiyor resmen.

bu ne rezalet bir sorundur ya... nedir bunun çözümü acaba.

rx580 8gb oc
16gb ram
ryzen 5 1600 işlemci var

en basit oyunda donuyor kitleniyor sistem

Windows 11 22H2'de CoD MW II betasını oynarken oyun her 10 saniyede bir takılıyordu stutter gibi. Diğer diske Windows 10 kurup test edeyim dedim acaba 11 ile mi alakalı diye 10'da yağ gibi aktı oyun 1 gram takılma drop hiçbiri olmadı. 22H2 kullanıyorsanız oyun performansı hakkında şikayetler var.
Warzone oyununda da aynı sorunu yaşadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı