Windows 11 siyah ekranda takılıyor

Jaggem

Zeptopat
Daha fazla  
Yüklendikten sonra hiçbir şey yoktu. Bir süre kullandım ve sonra kalıcı olsun dedim, sürücüleri kurdum, virüs programını kurdum ve çalışması için resetledim. Ekran gelmiyor, mouse imleci gözüküyor ve sürekli dönüyor.

Yüklendikten sonra hiçbir şey yoktu. Bir süre kullandım ve sonra kalıcı olsun dedim, sürücüleri kurdum, virüs programını kurdum ve çalışması için resetledim. Ekran gelmiyor, mouse imleci gözüküyor ve sürekli dönüyor.

Hoş geldinize kadar geliyor mu yani oturum aç yerine kadar?

Hocam CTRL+alt+delete yapıp görev yöneticisini seçip üstte yeni görev çalıştır'dan Explorer yazın.

Denedim hocam, Control alt delete yapınca bir yer açılmıyor.

Logoyu geçiyorum, siyah ekranda kalıyor.

Tek bir çare var, ben bu sorunu yaşamıştım hocam, USB belleğe Linux Mint yazdırın ve çalıştırın. Live ISO olarak çalışacak yani kurmadan çalışacak, sonra menüden bilgisayarı kapatın ve USB belleği çıkarıp Windows'u çalıştırın. Sorun düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
O sorun Windows tada vardı o oturum aç yerinden Shift'e basılı tutup yeniden başlat yapın ve onarım seçeneklerinden yeniden format atın ben böyle çözmüştüm.
Hocam ekran yok, hiçbir aksiyon olmuyor mouse dönmesi dışında.

Tek bir çare var, ben bu sorunu yaşamıştım hocam, USB belleğe Linux Mint yazdırın ve çalıştırın. Live ISO olarak çalışacak yani kurmadan çalışacak, sonra menüden bilgisayarı kapatın ve USB belleği çıkarıp Windows'u çalıştırın. Sorun düzeldi.
Deneyebilirsem deneyeceğim hocam.

Geri
Yukarı