Windows 11 daha çok bir "güncelleme" gibi değil mi?

Hocam ama Microsoft yıllarca Windows 10'un son sürüm olduğunu ısrarla söyledi. Diyelim ki karar değiştirdiler ve 11'i çıkaracaklar başlat menüsü ve yumuşatılmış kenarlar dışında kayda değer bir yenilik yok. Mesela bence 8/8.1 sürümünden 10'a geçerken gerçekten güzel yenilikler vardı. Fakat şu an bir yenilik yok gibi. Gerçekten 10.1 gibi olmuş.

Umarım son kararlı sürümde birçok yenilik görmüş oluruz şu an makyajlanmış bir Windows 10 gibi duruyor.

Evet ama hem o dediklerinizden daha fazlası var hem de zaten o değişiklikler yeni bir Windows denecek kadar farklılaştırıyor. Performansı ve tüm tasarımı değiştiren bir güncelleme aşırı saçma.

Neyse bakalım ne çıkacak 24 Haziran'da.

2.jpg

Windows 11 sadece Windows 10'nun makyajlanmış hali olarak çıkacak ise, Microsoft'un Windows 8'de uyguladığı politikanın devam ettiği söylenebilir.

Çok yanlış düşünüyorsunuz. Windows 11 daha çok gelişecek ve şimdiki hali ile alakası bile kalmayacak aynı eski sürümlerde olduğu gibi. Bakın bakalım Windows 10'un developer sürümü ne? Adeta Windows 8.1'in kopyasıydı. Ama sonra nasıl değiştiğini hepimiz biliyoruz. Yani şu an kötü olmuş, sadece tema değişmiş gibi eleştirme yapmamamız gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha çıkmamış bir işletim sistemine laf ediyorsun. Seni hain (!)

Daha çıkmadı Windows 10 2015 de ilk sürümüne bakın berbaaat berbaaat berbaaat barrbaaaattt ama şimdi güzel Windows 11 de mükemmel olacaktır inanıyorumm.
Daha çıkmamış bir işletim sistemini savunuyorsun. Seni hain (!)

Umudum o yönde, laflarının arkaları boş değildir sanıyorum. O kadar büyük konuştular, ama önümüze koyulan sadece birkaç ikon değişimiydi. Adıma yaraşır bir işletim sistemi olmasını umut ediyorum. 😄

Geri
Yukarı