Windows 11 sızıntı sürümü sıkıntı çıkarır mı?

Daha fazla  
Bildiğiniz gibi Windows 11 sızıntı sürümü çıktı ben de onu kullanıyorum ama emin olamadım. Orijinal Windows 11 sürümü değil galiba ama kullanmaya devam etsem sıkıntı çıkar mı? Microsoft'un e-posta olayı falan sıkıntı çıkarmaz ama emin olamadım. Windows 11 Devoloper sürümü sıkıntılı diyorlar. Yükseltmeyi düşünmüyorum ama sızıntı sürümde sıkıntı çıkar mı sizce? Ne yapmalıyım?

Resmi olanı varken niye sızıntı sürümünü kullanıyorsun? Bir sıkıntı olur mu kimse bilemez ama resmi varken sızıntı olanını kullanmak gereksiz, tavsiyem Windows 10'a geri dönün.

Ilerleyen zamanlarda güncelleme konularında size sıkıntı çıkarabilir bu riske girmenizi tavsiye etmiyorum Windows 10'a dönmenizi tavsiye ederim.

Resmi olanı varken niye sızıntı sürümünü kullanıyorsun? Bir sıkıntı olur mu kimse bilemez ama resmi varken sızıntı olanını kullanmak gereksiz, tavsiyem Windows 10'a geri dönün.
doğru diyosun ama çok kasma donma yada sıkıntılı olaylar dönüyomuş resmisinde bu sürümde sıkıntı yok ama sadece güvenilirmi ondan emin olamadım
Ilerleyen zamanlarda güncelleme konularında size sıkıntı çıkarabilir bu riske girmenizi tavsiye etmiyorum Windows 10'a dönmenizi tavsiye ederim.
okey teşekkürler geri dönüş yaparım windows 10'a ama acaba win 11 developar sürümünü denesem önerirmisiniz

Doğru diyorsun ama çok kasma donma ya da sıkıntılı olaylar dönüyormuş res misinde bu sürümde sıkıntı yok ama sadece güvenilir mi ondan emin olamadım.

Okey teşekkürler geri dönüş yaparım Windows 10'a ama acaba Windows 11 developar sürümünü denesem önerir misiniz?

Geliştirici sürümler her zaman 1-0 öndedir tavsiye ederim.

Hatalar çok fazla bazı butonlara tıkladığınızda tepki dahi alamıyorsunuz. Oyun performasıda bayağı düştü bende şimdilik aciliyetiniz yoksa önermiyorum.

Sızıntı sürümü geliştirici sürümünden daha kararlı gibi bence çünkü geliştirici sürümünde şarj %100 olduğu zaman Explorer çöküyor.

Geliştirici sürümler her zaman 1-0 öndedir tavsiye ederim.
arada kaldım bazıları geç diyor bazıları kal diyor hangisine güvenmeliyim
Sızıntı sürümü geliştirici sürümünden daha kararlı gibi bence çünkü geliştirici sürümünde şarj %100 olduğu zaman Explorer çöküyor.
yooo öyle bir olay yaşamadım 1 haftadır kullanıyorum ama şu an pek bir sıkıntı yok

1625069160320.png

Ben bunu geliştirici sürümünden yazıyorum bence deneme riskli biraz biz yaptık sen yapma.

Geri
Yukarı