Windows 11 son durumu nasıldır?

İşlemcin Ryzen 5 3600 iken ekran kartın nasıl GT 730 oluyor anlamadım. Zaten RX Vega 8 dahili ekran kartı GT 730'dan daha iyi.
Her neyse. Geçebilirsin bence.

Ekran kartımı sattığım için taktım görüntü alabilmek için buna neden takıldın ki.

Ekran kartımı sattığım için taktım görüntü alabilmek için buna neden takıldın ki.
Merak ettim. Bir de görüntü alabilmek için GT 730 takmak da büyük bir lüksmüş doğrusu. Ben daha r7 240'ı anca alıyorum(gerçi GT 730'dan çok daha iyi) bu r7 240 civarında olan bir ekran kartını sadece görüntü almak için takıyor ya :D
Yeni ekran kartını ne zaman alacaksın?

Hocam sistemim Windows 11 için iyi mi sizce geçmeli miyim?

RAM'inizin 8 olması biraz sıkıntı olabilir gibi geldi. Duyduğuma göre bir tık fazla RAM kullanıyormuş diğer işletim sistemlerine nazaran. Bence eğer vaktiniz varsa sizin yerinizde olsam bir denerdim beğenmezseniz tekrar dönersiniz eski işletim sisteminize. Denemekte fayda var :)

Merak ettim. Bir de görüntü alabilmek için GT 730 takmak da büyük bir lüksmüş doğrusu. Ben daha R7 240'ı anca alıyorum(gerçi GT 730'dan çok daha iyi) bu R7 240 civarında olan bir ekran kartını sadece görüntü almak için takıyor ya :D
Yeni ekran kartını ne zaman alacaksın?

Yeni ekran kartımı ne zaman param olursa o zaman alacağım aynen bayağı lüks oldu.

İki ayrı sisteme kurdum. İkisi de performanslı bilgisayarlar.

Birincisi R7 3700x ve Rx5700XT içeren masaüstü bilgisayarım. Açıkçası hiç sorun yok. Arayüz ve performans gayet iyi. Bu arada ana bilgisayarım olduğu için sıfırlamadım. Herhangi bir programda uyum sorunum olmadı.

İkincisi 1650Ti içeren Monster Laptop. Windows 11 kurduktan sonra sıfırladım. O bilgisayarı çok kullanamasam da bir kasma mevcut. Win10 kullanırken yoktu. Ortalama 5 dakikada bir bildiğin kitleniyor bilgisayar 5 saniye kadar. Çok kullanmadığım için dert etmedim. Güncelleştirmeyi bekliyorum. Düzelmezse Win10'a geri dönerim.

İkincisi 1650Ti içeren Monster Laptop. Windows 11 kurduktan sonra sıfırladım. O bilgisayarı çok kullanamasam da bir kasma mevcut. Win10 kullanırken yoktu. Ortalama 5 dakikada bir bildiğin kitleniyor bilgisayar 5 saniye kadar. Çok kullanmadığım için dert etmedim. Güncelleştirmeyi bekliyorum. Düzelmezse Win10'a geri dönerim.
Ben i3 3220 ile kullandım öyle bir durum olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı