Çözüldü Windows 11 Sürekli Eski AMD Sürücüsünü yüklüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

voici cest moz

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
RAM
12GB CL19
İşlemci
AMD Ryzen 5 3500u
Windows Update ile güncelleştirmeleri denetlediğimde 2021 Haziran ayı AMD sürücüsnü yüklüyor Windows 10 için de aynı sorun vardı "wushowhide" tool yardımı ile çözmüştüm ancak Windows 11'de işe yaramıyor tavsiyelerinizi bekliyorum.

Çözüm
Aşağıdaki linkden DDU'yu indiriniz.

Seçenekler bölümünden en aşağıda bulunan işaretli yere tik atın. Bu şekilde temizleyip ekran kartınız için driver ı tekrar kurmayı deneyin.
1659777589658.png

Seçenekler bölümünden en aşağıda bulunan işaretli yere tik atın. Bu şekilde temizleyip ekran kartınız için driver ı tekrar kurmayı deneyin.
1659777589658.png

Çözüm
Tamamdır deniyorum vallaha şu sorun yüzünden Windows Update'i kapattım umarım çözülür.

Eki Görüntüle 1476077

Sorun çözüldü teşekkür ederim zaten şu an en son sürücü yüklüydü o yüzden silip tekrar yüklemedim ancak bahsettiğiniz özelliği DDU'dan işaretledim güncelleştirmeleri denetleyince bir sorun olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamdır deniyorum vallaha şu sorun yüzünden Windows Update'i kapattım umarım çözülür.

Sorun çözüldü teşekkür ederim zaten şu an en son sürücü yüklüydü o yüzden silip tekrar yüklemedim ancak bahsettiğiniz özelliği DDU'dan işaretledim güncelleştirmeleri denetleyince bir sorun olmadı.
Kendiniz çözmüşsünüz yani. Güle güle kullanın hocam.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı