Windows 11 sürücü sorunu 22H2'de çözüldü mü?

mehmet5148

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows 11 21H2 sürümde Mayıs ayı 2022'de Windows Update sürücüleri buluyordu ama yükleyemiyordu çoğunu o sorunu 22H2'de çözdüler mi?

Yanlış hatırlamıyorsam yeniden yazıcı problemi hortlamış. Bugün bir haber görmüştüm kopyalama hızlarını %40 civarı düşüren hata diye.
Anlaşılan Windows 11 hep yarım kalacak Windows 8 ve 8.1 gibi.

Yanlış hatırlamıyorsam yeniden yazıcı problemi hortlamış. Bugün bir haber görmüştüm kopyalama hızlarını %40 civarı düşüren hata diye.
Anlaşılan Windows 11 hep yarım kalacak Windows 8 ve 8.1 gibi.

Windows 8 hatalarla dolu işletim sistemiydi dediğiniz gibi ama 8.1 onun sorunlarının çözülmüş haliydi.

Aceleye getirdiler o işletim sistemini.

Haklısınız. Ama Windows 10'da ilk çıktığında sorunları olan işletim sistemiydi sonradan güncellemeler ile düzelttiler ve stabil hale geldi. Windows 11'de bu hatayı yapmak yerine acele etmeden hazırlayıp sunmaları daha iyi olurdu. Bu hataya düştükleri için şimdi de 11'e odaklanmış haldeler. 10'la ilgilenmiyorlar.

Son düzenleme:
Windows 8 hatalarla dolu işletim sistemiydi dediğiniz gibi ama 8.1 onun sorunlarının çözülmüş haliydi.

Haklısınız. Ama Windows 10'da ilk çıktığında sorunları olan işletim sistemiydi sonradan güncellemeler düzelttiler ve stabil hale geldi. Windows 11'de bu hatayı yapmak yerine acele etmeden güzelce hazırlayıp sunmaları daha iyi olurdu. Bu hataya düştükleri için şimdi de 11'e odaklanmış haldeler. 10'la ilgilenmiyorlar.

Çünkü o kadar hata var ki Windows 11 de yazıcı problem çözülürse başka problem çıkacak kesin.

Microsoft; "Windows 10'un son işletim sistemi olduğunu ve onu geliştireceklerini" söylemişti. Ama sözünde durmadılar 11'i aceleyle çıkarttılar.

Acele etmeden yavaş yavaş sakin bir şekilde çıkarsaydı sorun olmayacak tı ama Microsoft'a para yetmedi ondan aceleye getirdi hızlı hemen para kazanmak için Microsoft.

Acele etmeden yavaş yavaş sakin bir şekilde çıkarsaydı sorun olmayacak Ti ama Microsoft'a para yetmedi ondan aceleye getirdi hızlı hemen para kazanmak için Microsoft.

Windows 11'i çıkartarak çok yanlış yaptılar. Ayrıca bazı iş yerleri ve kamu kuruluşları halen Windows 7'yi kullanıyor. Eski sistemleri olan kişiler mecbur kullandığı için onlara da destek sağlamaya devam etmeliydi. Windows 11'i denedim şu an kullanılmaz Windows 10 daha iyi. İleride belki kullanılabilir.

Windows 11'i çıkartarak çok yanlış yaptılar. Ayrıca bazı iş yerleri ve kamu kuruluşları halen Windows 7'yi kullanıyor. Eski sistemleri olan kişiler mecbur kullandığı için onlara da destek sağlamaya devam etmeliydi.

Microsoft yeni bilgisayar alın diye yapıyor. Microsoft için hava hoş.

Microsoft yeni bilgisayar alın diye yapıyor. Microsoft için hava hoş.

Evet, Microsoft herkese yeni PC aldırmaya çalışıyor. Windows 7'nin desteğini kesti ardından Windows 10'a geçirdi. Şimdi de Windows 11'e zorunluluk koyarak Windows 10'la ilgilenmiyorlar ki herkes 11'e geçsin diye. Microsoft para kazansa yeter zaten kullanıcıları önemsediği yok.

Geri
Yukarı