Windows 11 TaskbarX nasıl silinir?

Emrebeyx

Hectopat
Windows 10'da TaskbarX yüklüydü. Windows 11'de hata veriyor. Nasıl silinir?

1212.jpg

Windows 10 na geri dönüp kaldırsam tekrar windows 11 yüklesem olurmu
Onla uğraşmanıza gerek bile yok format atmak ile niye uğraşacaksınız denetim masasından kaldırmayı deneyin olmazsa güvenli modda kaldırın bu işlemleri yapmanız 2 dakika bile sürmez ama format atmak yarım saat sürer en hızlı format bile.

Onla uğraşmanıza gerek bile yok format atmak ile niye uğraşacaksınız denetim masasından kaldırmayı deneyin olmazsa güvenli modda kaldırın bu işlemleri yapmanız 2 dakika bile sürmez ama format atmak yarım saat sürer en hızlı format bile.
Denetim masasında göremedim ama güvenli modla nasıl kaldıracağım bir tarif edermisiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu işe yaramıyor kaldırıyor yeniden başlattım mı tekrar hata veriyor.

Denetim masasında göremedim ama güvenli modla nasıl kaldıracağım bir tarif edermisiniz.

Bu işe yaramıyor kaldırıyor yeniden başlattım mı tekrar hata veriyor.
Msconfig'e girin Orada önyükleme sekmesinin altında güvenli mod seçenekleri var oradan güvenli mod'u açın bilgisayarı yeniden başlatın güvenli modda taskbarx ile alakalı ne var ne yok ise kaldırın sonra tekrar msconfig'ten güvenli modu kapatın yeniden başlatın veya CCleaner'ı indirin Programlar kısmından kaldırmayı deneyin.

Geri
Yukarı