Windows 11 TPM hatası halen duruyor mu?

mertpivvo

Hectopat
Makaleler
4
Daha fazla  
RAM
6
SSD veya HDD modeli
Samsung 320G
Anakart
Asus P5KSE
İşlemci
Core 2 Quad Q6600 3.0
Çok uzun zaman önce W11 beta olarak indirmeye sunulmuştu fakat TPM hatası veriyordu. USB ile boot edip disk seçip devam dediğimizde kuramıyorduk. Bu sorun halen devam ediyor mu? W11'i Microsoft'un sitesinden indirip USB'ye yazsam o kısmı atlayabilmek için ekstra bir araca ihtiyacım var mı?

Evet. Aşağıda ki rehber sayesinde gereksinimleri kaldırabilirsiniz. Yalnız Valorant oynuyorsanız oynayamazsınız.

Evet. Aşağıda ki rehber sayesinde gereksinimleri kaldırabilirsiniz. Yalnız Valorant oynuyorsanız oynayamazsınız.

Oynamıyorum, oynasam bile R7 250 W11 de cortlar daha çok apk çalıştırmak için kuruyorum onun dışında bir şey yok, eyvallah.

Sırf şu Valorant ve Windows 11'in TPM gereksinimi yüzünden Secure Boot açtıktan sonra BIOS'um uçtu. Kart garantiye gitti, geldiğinde Windows 10'a geri dönüyorum. Beta'dan beri kullanıyordum ama artık geçilmesini tavsiye etmiyorum.

Sırf şu Valorant ve Windows 11'in TPM gereksinimi yüzünden Secure Boot açtıktan sonra BIOS'um uçtu. Kart garantiye gitti, geldiğinde Windows 10'a geri dönüyorum. Beta'dan beri kullanıyordum ama artık geçilmesini tavsiye etmiyorum.
Tüh dostum. Bende 11 yüzünden anakartımın jak girişlerini uçurdum. Uçurmadım da bilmiyorum ne yaptım ne ettiysem çalıştıramadım. yazılımsal olduğunu düşünüyorum veya kronik sorunlu herkeste aynı sorunu gördüm. Bende tavsiye etmiyorum şu anda kullanıyorum ama çok kötü.

Tüh dostum. Bende 11 yüzünden anakartımın jak girişlerini uçurdum. Uçurmadım da bilmiyorum ne yaptım ne ettiysem çalıştıramadım. yazılımsal olduğunu düşünüyorum veya kronik sorunlu herkeste aynı sorunu gördüm. Bende tavsiye etmiyorum şu anda kullanıyorum ama çok kötü.
Bu meseleyi anlamadım ben, W11 driver problemleri vs. mı yoksa donanımasal mı. Yani sadece w11 kurunca mı olyor?

Geri
Yukarı