Secure Boot'u ayarlamak çin User Mode kısmına nasıl girilir?

muras

Decapat
Daha fazla  
"System in setup mode! Secure mode can be enabled when System in user mode. Repeat operation after enrolling platform key (pk)." yazıyor. Ben ne yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda görüldüğü gibi, BIOS'taki Boot ayarlama ekranında Secure Boot modunu standart seçeneğine alıp deneyin.

Yapmanı önermem, ben yaptım ve şu an bilgisayarım açılmıyor. BIOS sıfırlamam gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapmanı önermem, ben yaptım ve şu an bilgisayarım açılmıyor. BIOS sıfırlamam gerekiyor.

Aynı durumu bende dün akşam yaşadım keyde Update bastım sonra succes diye bildirim geldi sonra yeniden başlattım ondan sonra görüntü yok BIOS pilini çıkarttım 20 dk bekledim clear CMOS'a tornavida ile dokundum yine de olmadı bir önerin var mı?

Aynı durumu bende dün akşam yaşadım keyde Update bastım sonra succes diye bildirim geldi sonra yeniden başlattım ondan sonra görüntü yok BIOS pilini çıkarttım 20 dk bekledim clear CMOS'a tornavida ile dokundum yine de olmadı bir önerin var mı?

Kusura bakma geç kalmışım, Kasadan ekran kartını çıkar anakarttan bağlan ve BIOS Update yap benim işlemcim desteklemediği için garantiye göndermiştim.

Kusura bakma geç kalmışım, kasadan ekran kartını çıkar anakarttan bağlan ve BIOS Update yap benim işlemcim desteklemediği için garantiye göndermiştim.

Benim de işlemcim desteklemiyor garanti halletti gönderi dün bana bir sorum olacak acaba SSD de kurulu olan Windows 11 var takıldığında sıfırlanır mı yoksa normal önceki gibi açılır mı? Bilgin varsa yazar mısın teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı