Çözüldü Windows 11 Valorant oynarken sistem donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

neqetria

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar merhaba, Windows 11'e geçtiğimden beri bir sorunla karşılaşıyorum. Artık bıktım. Bilgisayar açık, Valorant oynuyorum, 1-2 el atıyorum ya da ilk elimde de oluyor, bilgisayar donup kalıyor. Ses geliyor, imleç oynuyor ama hiçbir şeye basamıyorum. Çözümü nedir? Ve sürekli Power düğmesindne kapatıyorum. Şimdi de aynısı oldu ve PC açılırken disk checking falan dedi. Gerçekten bıktım artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Windows 10'a geçtim.

Bunu kapatırsanız sorun çözülüyor aklınızda bulunsun.

Adsız.jpg
Arkadaşlar merhaba, Windows 11'e geçtiğimden beri bir sorunla karşılaşıyorum. Artık bıktım. Bilgisayar açık, Valorant oynuyorum, 1-2 el atıyorum ya da ilk elimde de oluyor, bilgisayar donup kalıyor. Ses geliyor, imleç oynuyor ama hiçbir şeye basamıyorum. Çözümü nedir? Ve sürekli Power düğmesindne kapatıyorum. Şimdi de aynısı oldu ve PC açılırken disk checking falan dedi. Gerçekten bıktım artık.
Sistem nedir RAM'lerden kaynaklı olabilir.

Windows 10'a geçin en iyisi

Bende Windows 11 kullanıyorum ve aynı şekilde valorant oynarken bende bu sorunu yaşıyorum. Valorant çalışırken ikona tıklamayın Alt+Tab yaparak açın çünkü bu sorunun bu şekilde daha az yaşadığımı farkettim. Direk Power'dan gücü kesmeyin, reset tuşu vardır ona basarak PC'nin yeniden başlamasını sağlayın eğer direk tüm gücü keserseniz PC ye zarar verebilirsiniz. Windows 11 daha yeni bir işletim sistemi tam performans ve hatasız bir şekilde çalışması biraz zaman alacaktır. Eğer bunun gibi hatalardan rahatsız oluyorsanız Windows 10 daha optimizasyonlu bir işletim sistemi ona geçmenizi tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı