Çözüldü Windows 11 Valorant VAN 1067 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Creax31

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 2600.

16 GB RAM 2666 Hz.

Asus Rog Strix RX 570

ASUS Prime A320M-F
Merhaba. Windows 10'da düzgünce açılan Valorant Windows 11'de açılmıyor. Hatalar ise aşağıda.

1630858769661.png

1630858841252.png

Böyle bir hata veriyor. BIOS'tan TPM'yi kapattım yine denedim olmadı, ne yapabilirim? Windows 10'a geçesim yok.

Çözüm
Öncelikle TPM 2.0 desteğiniz olmalı. Sonra BIOS üzerinden TPM'i ve Secure Boot'u aktif etmeniz gerekiyor.
Öncelikle TPM 2.0 desteğiniz olmalı. Sonra BIOS üzerinden TPM'i ve Secure Boot'u aktif etmeniz gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
TPM versiyona bakmak için de Windows arama çubuğuna tpm.msc yazacaksınız.

BIOS görüntüsü atabilir misiniz?
Secure Boot kısmını.

Secure Boot açıkmış ama other OS ayarlıymış Windows UEFI yaptım.
Secure Boot neden açılmıyor? UEFI BIOS seçili olduğundan emin misiniz?

Secure Boot other OS ayarlıymış Windows UEFI yaptım şimdi oyun açıldı.

benim pc de tpm 2.0 yoktu ona rağmen bir yöntemle windows 11 kurdum 1 temmuz günü ve hala kullanıyorum ve memnunumda ama valorant hata vermeye başladı bendede windows 10'a da geri dönemiyorum ve dediğim gibi tpm yok biosdada yok riot düzeltene kadar valo oynayamıcakmıyım

Benim PC de TPM 2.0 yoktu ona rağmen bir yöntemle Windows 11 kurdum 1 Temmuz günü ve hala kullanıyorum ve memnunumda ama Valorant hata vermeye başladı bende de Windows 10'a da geri dönemiyorum ve dediğim gibi TPM yok biosdada yok Riot düzeltene kadar Valorant oynayamayacak mıyım?

Bak çözümü yapmaya çalış.

Geri
Yukarı