Windows 11 vs Windows 10

Ben desteği bitene kadar Windows 10 kullanılmasından yanayım. Windows 10 desteği bittikten sonra 11 tamamen düzgün çalışır duruma gelir zaten.

Kurmadım ancak çevremdeki bazı insanların kurunca sorun yaşadığını gördüm.

Ayrıca forumda da sorun yaşayanlar var.
Bende gelmiş update indirsem havaya uçar mıyım? Windows 11 kötü diyordum ama Windows 10 ile arasında fark yok ayarlarını yaptıktan sonra. Bence yeni bilgisayarda en güncel sürümü kullanmak daha mantıklı.

Ben desteği bitene kadar Windows 10 kullanılmasından yanayım. Windows 10 desteği bittikten sonra 11 tamamen düzgün çalışır duruma gelir zaten.

Çok abartı (bence) hocam şu an Windows 11 22H2 gayet iyi ama arkadaş isterse bu ayın sonlarına yeni özellikler de gelecek öyle kurar isterse.

Bende gelmiş update indirsem havaya uçar mıyım? Windows 11 kötü diyordum ama Windows 10 ile arasında fark yok ayarlarını yaptıktan sonra. Bence yeni bilgisayarda en güncel sürümü kullanmak daha mantıklı.
Her iki işletim sistemi de güncelleme desteği alıyor zaten. 11'e geçerseniz güncellik açısından fark olmaz. Sadece yeni işletim sistemine sahip olursunuz.

Bir ara denerim belki.

Eğer oyun oynuyorsanız indirmenizi öneririm NVIDIA ekran kartınız varsa bile yeni gelen yama ile düzelecek zaten.

22h2 sürümünün şöyle birşeyi var hocam aslında sonradan düzeliyor sistem çoğu arkadaş da 1-2 gün geçince korkup siliyor.Eğer 3-4 gün kurulu kalırsa 21h2 den hatta windows 10 dan bile daha iyi sistem haline geliyor hız ve performans olarak da daha iyi hatta daha windows.old klasörünü silmememe rağmen

Eğer oyun oynuyorsanız indirmenizi öneririm NVIDIA ekran kartınız varsa bile yeni gelen yama ile düzelecek zaten.

22H2 sürümünün şöyle bir şeyi var hocam aslında sonradan düzeliyor sistem çoğu arkadaş da 1-2 gün geçince korkup siliyor. Eğer 3-4 gün kurulu kalırsa 21h2'den hatta Windows 10'dan bile daha iyi sistem haline geliyor hız ve performans olarak da daha iyi hatta daha windows.old klasörünü silmememe rağmen.

windows.old silmen gerek zaten.

Geri
Yukarı