Windows 11 vs Windows 8.1

rmznnn

Kilopat
Daha fazla  
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
1 GB
Ekran kartı
AMD Radeon 530
Anakart
Lenovo laptop
İşlemci
İ5-8250u
Bu ikisinin arasına kaldım Windows 10'dan çok sıkıldım ikisinden birine geçmek istiyorum W 8.1'deki korkum driverları bulamama korkum W 11 de ise kasar mı acaba gibi bir korkum var hangisini tercih etmeliyim?
HDD 1TB arkadaşlar yanlış yazmışım.

Biraz sakat bir karşılaştırma olmuş. Şahsen Windows 10 önerirdim. Sisteminiz desteklemiyorsa bence Windows 11 geçmeyin. Windows 8.1 sürücü konusunda belki sıkıntı çıkartabilir çünkü tüm sürücüleri kendi otomatik yükleyemiyor. Bana kalırsa Windows 10 devam edin, Windows 8.1 gereksiz olur bu sisteme. Eğer performans konusunu dert ediyorsanız easy service optimizer ve FR33THY'nin videolarına bakın, Mem Reduct kullanın.

Biraz sakat bir karşılaştırma olmuş. Şahsen Windows 10 önerirdim. Sisteminiz desteklemiyorsa bence Windows 11 geçmeyin. Windows 8.1 sürücü konusunda belki sıkıntı çıkartabilir çünkü tüm sürücüleri kendi otomatik yükleyemiyor. Bana kalırsa Windows 10 devam edin, Windows 8.1 gereksiz olur bu sisteme. Eğer performans konusunu dert ediyorsanız easy service optimizer ve FR33THY'nin videolarına bakın, Mem Reduct kullanın.

Hocam teşekkürler bir şey soracağım bilgisayar nasıl optimize ediliyor? Bugün internet kafede ki bilgisayar çok hızlıydı optimizasyon yapmışlar galiba.

Hocam teşekkürler bir şey soracağım bilgisayar nasıl optimize ediliyor? Bugün internet kafe bilgisayar çok hızlıydı optimizasyon yapmışlar galiba.

Easy service optimizer ile tüm gereksiz hizmetleri kapatabilirsiniz. Türkçe ve gayet mükemmel, risk olmayan yazılım. FR33THY diye adam var, deli gibi Windows optimize videoları yapıyor, onlara bakın. RAM miktarını rahatlatmak için Mem Reduct kullanın. Sürücüleri güncel tutun. Arka plan için uygulama çalıştırmayın, gereksiz dosya temizliği yapın. Alın size optimizasyon.

Easy service optimizer ile tüm gereksiz hizmetleri kapatabilirsiniz. Türkçe ve gayet mükemmel, risk olmayan yazılım. FR33THY diye adam var, deli gibi Windows optimize videoları yapıyor, onlara bakın. RAM miktarını rahatlatmak için Mem Reduct kullanın. Sürücüleri güncel tutun. Arka plan için uygulama çalıştırmayın, gereksiz dosya temizliği yapın. Alın size optimizasyon.
Hocam bunları yapmak için bir temiz kurulum yapayım mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı