Windows 11 yavaşladı

goldmobile

Kilopat
Daha fazla  
RAM
Samsung Hiynix 1x4 GB 1600 MHz
SSD veya HDD modeli
HP S700 SSD
Ekran kartı
AMD A8
Anakart
AMD
İşlemci
AMD
Merhaba. Windows 11 kullanıyorum ve hızından çok memnundum. Yaklaşık 10 gün önce bir program vardı onunla derin temizlik yaptım, bayağı yer açtı depolamada. Ondan sonra da 1 hafta tatile gittim, döndüğümde laptopum çok yavaş çalışıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11'de bu sorunu hemen hemen herkes yaşıyor. Bende de SSD olmasına rağmen klasörler çok yavaş açılıyor, pencereleri hareket ettirirken kasma oluyor. İmkanınız varsa Windows 10'a geri dönün.

Merhaba. Windows 11 kullanıyorum ve hızından çok memnundum. Yaklaşık 10 gün önce bir program vardı onunla derin temizlik yaptım, bayağı yer açtı depolamada. Ondan sonra da 1 hafta tatile gittim, döndüğümde laptopum çok yavaş çalışıyor.

Senin yerinde olsam Windows 10 kurulum yapardım ama sen 11 kurmuşsun çok büyük bir hata daha iyi performans almak için 10 gayet iyi. Ve sistemin biraz düşük

Bir şekilde sistemi yoruyorsun demek ki.
10/11 farkı değil bu, atmayın artık.
Windows 10 ilk çıktığından gecen seneye kadar en az 4,5 sefer geçiş yaptım ama beğenmeyip tekrar 8.1 dönüyordum en son güncellemelerde 10 daha güzeldi kullanıyordum ama onda da Windows Update sorun yaratıyordu. En son Windows 11 gelince direk Update yaptım ve işte bu dedim beklediğim Windows
Sırlamadan sonra ses sorunu var ses sürücüsü yüklü ama ses gelmiyor

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı