Windows 11, Yenilenmiş Pencere Denetim Seçenekleri Sunacak

Buna gülünür işte, he he he.
Çünkü son kullanıcı dediğimiz tabir var ya hani. Ve çoklu pencereler de çalışanlar da var. Onlar için çok güzel bir sistem olmuş.
Senin gereksiz bulman milyonlarca kullanıcı için gereksiz değil yani.

Diğer komik tarafı da, öyle bir yazı yazmışın ki sanki hacker :D.

Bro ben sürekli çoklu pencere çalışıyorum görsel roman oyunu çevirisi yaptığım için. Bu özelliği kullanacağıma tutar çekerim daha kullanışlı bence.
Anladım kısayol gibi bir eklenti getirmişler ama şunu yapmak bu kısayoldan daha kısa ve kullanışlı değil mi? Neden bu kadar övüldüğünü anlamadım açıklarsanız sevinirim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adamın 3 pencere değiştirdiği sürede 20'den fazla pencere getir götürü yaparım yani. El altında bulunsun diye koyulmuş tatlı bir özellik ama "Ohaaa bu nasıl bir yenilik vallahi helal olsun" gibisinden sözler söyleyip gereksiz diyenlere sanki Popup'ları kendin tasarlamış gibi laflar söylemek tartışma dışı bir insan gözünden gerçekten komik geliyor. Dediğim gibi bu özelliğin ekstra bir getirisi varsa açıklayın yoksa ben de gereksiz bir pencere yakıştırmasını layık görüyorum.

El altında bulunsun diye koyulmuş tatlı bir özellik ama "Ohaaa bu nasıl bir yenilik vallahi helal olsun" gibisinden sözler söyleyip gereksiz diyenlere sanki Popup'ları kendin tasarlamış gibi laflar söylemek tartışma dışı bir insan gözünden gerçekten komik geliyor.

Çok haklısınız ben onun gelmesini bekleyeceğime Windows tuşu+alt+ok tuşları ile yaparım, çok daha iyi. Ya da sürükleyerek. Ama bunları bilmeyenler bu özelliği fark edince kullanır.

Gereksiz bulduğumu belirttiğimden beri kışkırtan sensin. Moderatör gelince mesajını yüz kere düzenleyip masum rolü oynadığını da gördük.

Yüzüne söyleyip ceza aldığım şeyden de pişman değilim, hatta şuan daha fazla olduğunu düşünüyorum.

Göz ardı listeme hoş geldin, son kullanıcı. Doğru cümle kurmayı da öğrenirsin umarım.

İnsan fanboy olunca, firma çizik atsa ayakta alkışlarlar. Boş verin siz bunları.
Akli selim kardesim, ekleme yaptim o yuzden duzenlemeye girer ama yazdiklarimi degistirmedim. Degistirilmis bir tarafini goster.
Beni guldurmeye devam et 😘.
Bakma ilk başta muhatap olmama kararı aldım da, sonra kendimi ifade etme gereği duydum.
Yoksa hiçbir şey yapmadığım halde, şu kadarcık bir şey için kedini düşürenlerle gerçekten muhatap olmuyorum.

Canim ben olsam olsam, GNU/Linux faniyimdir.
Cidden beni tanimadan alakasiz yorum yapma. Yada yap aman, seninle mi ugrasayim sabah sabah?
Sen suan hislerine yenik dusup, kufur etmeden salliyorsun, bu kadar basit.

Allah askina, listeni napayim ben?

Ama bu forumun yuzde 90, senin gibi. Tartismaya gelmiyor. Direkt sahsiyete salliyorlar, hakarete geciyorlar. Sen de onlar gibisin, tipki bir okul cocugu gibi, LoL'deki herhangi bir toxic velet gibi.

Bence en guzeli insan olmaktir.

Bro ben sürekli çoklu pencere çalışıyorum görsel roman oyunu çevirisi yaptığım için. Bu özelliği kullanacağıma tutar çekerim daha kullanışlı bence.
Ben de ceviri yapiyorum, onlarca sekme, dosya gezgini falan acik oluyor. Konumlarini guzelce gorunur bu sekilde.
Bence bayagi yararli duruyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı