Windows 11 yüklenmeli mi?

piapkr

Centipat
Daha fazla  
Sistemim fazlasıyla yeterli fakat Windows 11 resmi olarak yayınlandı mı? Oyun ağırlıklı kullanıyorum PC'yi. Sizce stabilite sorunu olur mu? Deneyimleyen arkadaşlar var mı?

Sistemim fazlasıyla yeterli fakat Windows 11 resmi olarak yayınlandı mı? Oyun ağırlıklı kullanıyorum PC'yi. Sizce stabilite sorunu olur mu? Deneyimleyen arkadaşlar var mı?
Allah'ım yeter artık arkadaşlar lütfen yapmayın artık. Windows 11 daha tam çıkmadı sizi kim dürtüyor kullanmak için yıllardır kullanıyorsun 10 sürümünü devam et işte bir kaç ay.

Ben dün akşam geçtim W10'dan farksız benim için, düşük sistemlerde performans artışı olduğunu söyleyenler var ama bende hiçbir şey değişmedi ne oyunlarda FPS değerleri ne de PC'nin genel hızı.

Ben indirmeyi düşünmüyorum açıkcası. Evet Windows 11 daha yüksek performans veriyor. Ama 2025'e kadar Windows 10'unda performansı artacaktır diye düşünüyorum. O yüzden geçmeyi düşünmüyorum.

Ben indirmeyi düşünmüyorum açıkcası. Evet Windows 11 daha yüksek performans veriyor. Ama 2025'e kadar Windows 10'unda performansı artacaktır diye düşünüyorum. O yüzden geçmeyi düşünmüyorum.
Stabilizasyon olarak 11'e yüklenecekler ve bence 11'in stabilitesi daha iyi olunca 10'da kalmanın anlamı yok.

Bence şöyle yapın bende böyle yaptım ama daha duyurulmadan yapmıştım ben. Windows 11'i bilgisayarınıza kurun 1 hafta deneyin eğer ki he bu güzelmiş sorunda yaşamıyorum derseniz Windows 11 de kalırsınız. Ben biraz takıntılı bir insanım Windows 11 çok ufak bir yerde kastı bu yüzden Windows 10'a geri geçtim. Sizde böyle yapabilirsiniz.

Herkese göre değil çünkü early beta'da ve steam oyunlarını açması biraz zaman alıyor (Win 10 insiderda da aynı şekildeydi benim için fark yok o yüzden) ben pek fazla hatayla karşılaşmadım ama görüntüsü ve animasyonarı beni mest etti, aşığım şuan :D

Ben şuan kullanıyorum ama çok stabil değil. Hata genellikle olmuyor fakat olduğu zaman can sıkıyor. Bir de sanki her an mavi ekran yiyecekmiş gibi bir hissim var neden anlamadım :)

Yeni konular

Geri
Yukarı