Çözüldü Windows 11'de AMD işlemciler için düzeltme güncellemesi yayınlandı mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

omerfarukunal01

Hectopat
Yer
ORDU
Daha fazla  
Windows 11'e geçmeyi düşünüyorum. İşlemci; Ryzen 3600, Windows 11 düzeltme güncellemesini yayınladı mı? Yani şu anda geçebilir miyim? Microsoft'tan güncel ISO dosyasını indirip? Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Çözüm
Windows 11'e geçmeyi düşünüyorum. İşlemci; Ryzen 3600, Windows 11 düzeltme güncellemesini yayınladı mı? Yani şu anda geçebilir miyim? Microsoft'tan güncel ISO dosyasını indirip? Cevaplarınız için teşekkür ederim.
Aynı işlemciyi kullanıyorum ve çıktığı ilk gün yükledim herhangi bir sorun olmadı. Güncelleme geldi mi bilmem ama, Aynı işlemciyi kullandığımız için gönül rahatlığıyla kurabilirsiniz. Oyunlar da veya normal gezinmeler de sorun yok.

Aynı işlemciyi kullanıyorum ve çıktığı ilk gün yükledim herhangi bir sorun olmadı. Güncelleme geldi mi bilmem ama, Aynı işlemciyi kullandığımız için gönül rahatlığıyla kurabilirsiniz. Oyunlar da veya normal gezinmeler de sorun yok.
hiç bir sıkıntı ile karşılaştınız mı peki ? veya performansı arttıracak bir şey ?

Siz de sorun olmamış olabilir. Fakat AMD firması kendisi açıklama da bulundu %15 performans kaybı olduğunu. Bu güncelleme ile düzelttiklerini açıkladılar. Ne kadar doğru ve yanlış bilemem. Ben de açıkcası pek fark göremedim. Yine de AMD açıklama yapmışsa varmış genel bir sorun.

@Quarit İnsidier Beta kullanıcılar size öncelik gelir biz normal resmi sitesinden indirilen nihai sürümdür bize sonra geliyor. Yani Beta kullanıcılarda deneniyor sorunlu veya sorunsuz güncelleme alıp geri dönüşe göre düzeltip kararlaştırınca nihai süreme yayınlanıyor. Yani en az sorun nihai sürümde olmuş oluyor.

@Quarit İnsidier Beta kullanıcılar size öncelik gelir biz normal resmi sitesinden indirilen nihai sürümdür bize sonra geliyor. Yani Beta kullanıcılarda deneniyor sorunlu veya sorunsuz güncelleme alıp geri dönüşe göre düzeltip kararlaştırınca nihai süreme yayınlanıyor. Yani en az sorun nihai sürümde olmuş oluyor.

Ha pardon. Nihai sürüm için güncelleme gelecek demişsiniz. Ben de nihai sürüm geliyor gibi anladım :D E bana dün müydü neydi gelmişti zaten ? Recep baltaş da konu açmıştı hatta ben de oraya geldiğini yazmıştım. Ben de nihai sürümü Windows'un kendi sitesinden ISO olarak indirdim. İS derlemesi 22000.194 olan, ve en son güncellemeyi yaptım işte dün ya da önce ki gün oldu bu güncelleme ben de, ve yaptıktan sonra İS derlemesi 22000.282 oldu. Bu güncelleme değil miydi AMD performansı ile alakalı olan güncelleme ? Recep baltaş'ın açtığı konuda bu derleme yazıyordu. Bana mı önce geldi anlamadım nasıl geldiğini..

İşte arkadaş da o konuyu paylaşmış hatta.

Yeni konular

Geri
Yukarı