Windows 11'de ayarlara girilmiyor

Acnalogia

Centipat
Selam, bu aralar fazla konu açtım, farkındayım 😅 Kusura bakmayın şimdiden. Görev çubuğu var ve yok gibi bir şey. En basitinden paint dahi açılmıyor. :D Ayarlar kısmına giremiyorum. Masaüstü kullanıyorum. Insider sürüme katıldım.

Dosya Ekleri

• resim_2021-06-29_202605.png
    resim_2021-06-29_202605.png
    3,5 MB · Görüntüleme: 255
Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, bu aralar fazla konu açtım, farkındayım 😅 kusura bakmayın şimdiden. Görev çubuğu var ve yok gibi bir şey. En basitinden paint dahi açılmıyor. :D ayarlar kısmına giremiyorum. Masaüstü kullanıyorum. Insider sürüme katıldım.

Henüz tam olarak çıkmamış olmasından olabilir eğer kısıtlı bir ayar çıkıyorsa ve sende çıkmamışsa bir hata yapmışsındır

Merhaba hocam, dizüstümü kullanıyorsunuz bilmiyorum ama eğer cevap evetse adaptörden bir çıkarıp yeniden başlatıp deneyin. Sonra da bilgisayarınızın dilini İngilizce'ye çevirin.

Sorunu düzelttim. Biraz uğraştırdı. Benim gibi aynı sorunu alan varsa çözümü: Görev yöneticisine girin. CMD'yi yönetici olarak başlatın SFC/SCANNOW bunu yazın enter deyin. İşlem bitincede yeniden başlatın düzeliyor.

Hocam seni de yordum kusura bakma. Evet geliştirici mod.

Ben de aynısını yapmıştım ama düzelmedi. Şimdi tekrar deniyorum. Senin yaptığın başka bir şey var mıydı?

Geri
Yukarı