Windows 11'de bilgisayar kapanmıyor

morbius

Femtopat
Daha fazla  
RAM
Kingston HyperX 16GB DDR4 3200MHz
SSD veya HDD modeli
samsung 980 1tb m2 ssd
Ekran kartı
Asus 1660 süper
Anakart
Asus ROG STRIX B560-F Gaming Wi-Fİ
İşlemci
Intel Core i7 10700K
Merhabalar internette araştırdım fakat Türkçe kaynaklardan çözüm bulamadım bilgisayarı kapatıyorum ekran gidiyor kapatılıyor yazısı geliyor fakat kasada fanlar dönüyor klavye ve kulaklık ışığı yanmaya devam ediyor. Hızlı başlatmayı kapatıp denedim sorun çözülmedi, yabancı kaynaklarda böyle bir çözüm buldum uygulamalı mıyım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güç kaynağını kesip boot Manager'den tekrar başlatmayı dene yani fişi çek ve geri tak takar takmaz F12 tuşuna sürekli bas boot menüden W11'i seç sonra tekrar kapatıp açmayı dene eğer denemediysen.

Buradaki videoyu uyguladım bu sefer kapandı ama geç kapandı sorun fazla voltaj gelmesinden olabilir mi acaba? @Recep Baltaş

Merhabalar internette araştırdım fakat Türkçe kaynaklardan çözüm bulamadım bilgisayarı kapatıyorum ekran gidiyor kapatılıyor yazısı geliyor fakat kasada fanlar dönüyor klavye ve kulaklık ışığı yanmaya devam ediyor. Hızlı başlatmayı kapatıp denedim sorun çözülmedi, yabancı kaynaklarda böyle bir çözüm buldum uygulamalı mıyım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı