Windows 11'de emülatör kullanmak

gods of 999

Hectopat
Makaleler
2
Merhabalar. Windows 11 yükledim gayet şık, sade ve hızlı geldi ama yüklemeden önce birkaç yerde şöyle yazılar görmüştüm "Windows 11 kendi emülatörünü yapıp kullanıcılarına sunup diğer emülatörleri kullandırmayacakmış" kısacası şu olayı bana özet geçecek var mı? Mesela ben PC'den nasıl Clash of Clans oynayacağım😁

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Windows 11 yükledim gayet şık, sade ve hızlı geldi ama yüklemeden önce birkaç yerde şöyle yazılar görmüştüm "Windows 11 kendi emülatörünü yapıp kullanıcılarına sunup diğer emülatörleri kullandırmayacakmış" kısacası şu olayı bana özet geçecek var mı? Mesela ben PC'den nasıl Clash of Clans oynayacağım😁
Bluestacks ile.

Henüz apk çalışmıyor ama belli oyunlar geldi biraz daha beklemekte fayda var dostum 👍

Windows Subsystem For Android'den bahsediliyor. Normal şartlar altında Amazon Appstore'da COC varsa oynanabilir yoksa Play Store kurabilirsiniz.

MEMU ile oynayabilirsiniz.

@Egoistt konu ile ilgili bilginiz var mı ?
"Windows 11 kendi emülatörünü yapıp kullanıcılarına sunup diğer emülatörleri kullandırmayacakmış"
Yukarıdaki gibi bir olay mevcut değil, kendi subsystem'larını kurdular fakat özgürce istediğiniz emülatörleri kurup kullanabilirsiniz.

Bazı yazılımlar hala optimizasyon problemleri yaşıyor. Düşük performans ve hatalarla karşılaşmanız gayet doğal. 🙂

Yukarıdaki gibi bir olay mevcut değil, kendi subsystem'larını kurdular fakat özgürce istediğiniz emülatörleri kurup kullanabilirsiniz.

Bazı yazılımlar hala optimizasyon problemleri yaşıyor. Düşük performans ve hatalarla karşılaşmanız gayet doğal. 🙂
Teşekkürler isminizin hakkını verdiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı