Çözüldü Windows 11'de GTX760 çalışır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Soft Donanım

Hectopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Arkadaşlar bazı kişiler NVIDIA Windows 10 sürücülerinin Windows 11'de çalışmadığını söylüyor. Bazı kişiler de çalışıyor diyor, kafam çok karıştı.
Windows 11'de NVIDIA sürücüleri çalışıyor mu?
GTX760 ekran kartını kullanabilir miyim?

Arkadaşlar bazı kişiler NVIDIA Windows 10 sürücülerinin Windows 11'de çalışmadığını söylüyor. Bazı kişiler de çalışıyor diyor, kafam çok karıştı.

YouTube'da izlediğim bir videoda adam sanal makineye kurup NVIDIA ekran kartıyla oynuyordu. Sıkıntı olacağını sanmıyorum.

İllaki çalışır. Hala Kepler tabanlı grafik kartlarına destek var ama 31 Ağustos'tan sonra 700 serisi altına destek kesilecek.

1624035738165.png

1624035838705.png

Burada belirtilene göre 700 serisi Maxwell grafik kartları destek almaya devam edecek. Ama sizin grafik kartınız Kepler tabanlı. Yani 31 Ağustos'tan sonra grafik kartınız destek almayacak. Ama eski sürücüler de illaki Windows 11'e kurulabilir (Tabii Microsoft bunda değişiklik yapmazsa).

Ayrıca benim GTX 1050 Ti'ım sorunsuzca çalıştı.
Arkadaşlar bazı kişiler NVIDIA Windows 10 sürücülerinin Windows 11'de çalışmadığını söylüyor.
Belki sadece DCH sürücülerine destek olduğundan olabilir. Çünkü Windows 11 otomatik olarak internetten sürücüyü çekti. Ama bu konuda yanlış olabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11 diye bir işletim sistemi yok, Microsoft acıklama yaptı.

Burada bile var olduğu yazıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı