Windows 11'de Güvenilmeyen Uygulama Hatası

qoLLardo

Hectopat
Selam herkese, Windows 11 kuralı 3-5 dakika oldu. İlk işim TradingView kurmaktı ama indirdiğim dosyayı açtığımda böyle bir hata alıyorum. İnternette de buna dair bir çözüm bulamadım. Bu sorunu nasıl aşabilirim? Şimdiden teşekkürler.
Adsız.png

Bende az evvel windows 11 kurdum ve ilk işim Tradingview yüklemek oldu. Aynı hatayı aldım ve google'da aratınca konunuza geldim. Benim de yardıma ihtiyacım var ve umarım yardımcı olan çıkar.

Bende az evvel windows 11 kurdum ve ilk işim Tradingview yüklemek oldu. Aynı hatayı aldım ve google'da aratınca konunuza geldim. Benim de yardıma ihtiyacım var ve umarım yardımcı olan çıkar.
Çözüme ulaştınız mı bilmiyorum ama bilgisayar için tüm güncelleştirmeleri yaptıktan sonra sorun çözülüyor :)

Birisi lütfen bir şey yazsın... Bu Windows 11'e tradingview desktop nasıl yüklenecek... Sürekli güvenilmeyen yayımcı diye hata veriyor...

Birisi lütfen bir şey yazsın... Bu Windows 11'e tradingview desktop nasıl yüklenecek... Sürekli güvenilmeyen yayımcı diye hata veriyor...
Windows 11'in buglarından bıktığım için 10'a dönerek çözdüm sorunu çünkü bende ne yaparsam yapayım düzeltememiştim bu sorunu Tradingview'ı yüklerken.

Yeni konular

Geri
Yukarı