Windows 11'de hatalar var mı?

Karşılaştığım birkaç hata oldu. Bunlardan biri arama kısmına aygıt yöneticisine girmek için "ay" yazdığımda Microsoft gezgini çalışmayı durduruyor nedense. Bir diğeri de Insıder sürümünde olduğumdan dolayı AMD betaya bile çıkmamış grafik sürücülerini gönderiyor. Bu sürücülerde Radeon Software programı olmadığından fan ve OC yapamıyordum kendi programından. Bu yüzden kendim internetten sürücüyü indirip kuruyordum. Fakat bilgisayarımı her açıp kapatmamda bu sürücüleri Windows otomatik olarak kuruyor ve sürücü çakışmasından dolayı çok sayıda siyah ekran alıyorum.

Ben de günlük kullandığım bilgisayara yüklemeyi düşündüm bir ara ama sonra acele etmeye gerek yok dedim. Çoğunlukla oyun ve Adobe yazılımları kullanıyorum. Bir sorun çıkarsa eğer tekrar format at falan çok zamanımı alır, gerek yok. Her şey yerli yerine otursun o zaman geçerim :)

Windows 11 günlük kullanım ve oyun için uygun mu ve hatalar var mı?

Not: Windows 11 kullananlar cevaplarsa sevinirim.

Hocam AMD kart kullanıyorsan bana sadece tek bir sorun çıktı. O da Driver'a girince AMD sürümleri uyuşmuyor hatası. Her gün tekrar driver kurarım diyorsanız kurun. Mesela ben öyle yapıyorum çünkü Windows 11'de 30 FPS arttı CS:GO'da. Sırf onun için yoksa Windows 10 dönerim. Bu arada hata sadece Windows 11'de oluyor. Ne yapsam düzelmedi, DDU ile silip yükledim yine olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı