Windows 11'de NVIDIA Denetim Masası yok

didar.didar2

Centipat
RAM
4 GB
Ekran kartı
820M
İşlemci
INTEL I CORE 3 4010 1,70 GHZ
Arkadaşlar baslıkda okudugnuz gıbı Windows 11'de NVIDIA Denetim Masası yok. Her seyı denedım drıverı gunceledım drıverı sılıp tekrar ındırdım Microsoft Store'den de ındırdım. Eskıden Windows 10 kulanıyordum bu hata Windows 11'e gecıs yaptığımda karsılasdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar baslıkda okudugnuz gıbı Windows 11'de NVIDIA Denetim Masası yok. Her seyı denedım drıverı gunceledım drıverı sılıp tekrar ındırdım Microsoft Store'den de ındırdım. Eskıden Windows 10 kulanıyordum bu hata Windows 11'e gecıs yaptığımda karsılasdım.
Sanırım driver ile alakalı bir problem var kendi sitesinden indirmeyi denediniz mi?

Yok derken nerede yok? Indirmene ragmen acilmiyor falan mi? Yoksa sadece sag tikta yok diye mi soruyorsun?

Ekran kartınızın son çıkan driveri Windows 11'den önce çıktığı için yeni sağ tık menüsüne göre düzenlenmiştir.

*Sağ tıkla- diğer seçenekleri göster (Shift+F10) menüsünden erişebilirsin.

Denetim Masası'ndan da ulaşabilirsiniz. Buradan küçük ikonları seçmeniz yeterli.

1660206727683.png

DDU ile temiz sürücü kurulumu yapmayi denediniz mi? Ayrica suruculeri asagidaki siteden indirin, nvidia.com.tr sitesi guncel degil.

Deneyecegim cok teşekkürler.

DDU ile temiz sürücü kurulumu yapmayi denediniz mi? Ayrica suruculeri asagidaki siteden indirin, nvidia.com.tr sitesi guncel degil.

Maalesef ilgilendigin icin teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı