Windows 11'de oyun oynanır mı?

Herixa

Hectopat
Şu an durum nasıl? Özellikle Valorant oynayacağım, uzun vade de Windows 11 kullanıp oyun oynayan varsa cevaplarınızı bekliyorum.

Not: TPM 2.0 mevcut.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an durum nasıl? Özellikle Valorant oynayacağım, uzun vade de Windows 11 kullanıp oyun oynayan varsa cevaplarınızı bekliyorum.

Not: TPM 2.0 mevcut.
Hocam oynanır, ama yarın bir gün oyun hata verirse şaşırmayın. Zaten performans olarak %5-%8 gibi bir artış gösterir. O da 100FPS'den 110'a felan çıkarır. Demek istediğim acelesi yok.

Ben Windows 10'da oynarken Satisfactory'de en yüksek ayarlarda 45-65 FPS arası alıyordum ve hiper tüple hızlı giderken crash verdiği oluyordu. Daha bugün Windows 11'e geçtim. Aynı oyunda en düşük 60 FPS alıyorum, genel olarak 75-90 FPS'te geziyor.

Ben Windows 10'da oynarken Satisfactory'de en yüksek ayarlarda 45-65 FPS arası alıyordum ve hiper tüple hızlı giderken crash verdiği oluyordu. Daha bugün Windows 11'e geçtim. Aynı oyunda en düşük 60 FPS alıyorum, genel olarak 75-90 FPS'te geziyor.
😯 Hocam öyle olması çok şaşırtıcı. Sisteminiz nedir? 2 kat performans artışı çok garip.

Bazı insanlarda FPS artışı olurken bazılarında düşüş olmuş galiba. Yani demek istediğim deneyip de görmeniz daha mantıklı olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı