Windows 11'de sesim karşıyor gitmiyor

safakblgn

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Windows 11'e yeni geçiş yaptım ama kulaklığımda sorun olduğunu gördüm. Butun sesleri duyuyorum ama sesim karşıya gitmiyor bir platformda yayıncılık da yapıyorum sesim chate gitmiyor. Ses duzeyi kontrolü yapıyorum yüzde 4 falan çıkıyor. Butun driverlerim güncel. Benim keşfettiğim şey PC kulaklığı hoparlör olarak görüyor. Windows 10 da iken kulaklık olarak görüyordu. BIOS da bir sorun olabilir mi? Format öncesi anakartı guncellemistim.
3400G
16
B450
Teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar. Windows 11'e yeni geçiş yaptım ama kulaklığımda sorun olduğunu gördüm. Butun sesleri duyuyorum ama sesim karşıya gitmiyor bir platformda yayıncılık da yapıyorum sesim chate gitmiyor. Ses duzeyi kontrolü yapıyorum yüzde 4 falan çıkıyor. Butun driverlerim güncel. Benim keşfettiğim şey PC kulaklığı hoparlör olarak görüyor. Windows 10 da iken kulaklık olarak görüyordu. BIOS da bir sorun olabilir mi? Format öncesi anakartı guncellemistim.
3400G
16
B450
Teşekkürler.

Windows 11'de kulaklık driverin yüklememistir

Windows 10 driverları windows 11 de de çalışabiliyor. Nasıl windows 8.1 driverları windows 10 da çalışıyorsa burda da aynı durum var. @safakblgn Realtek audio diye bir uygulama var ona girip bir fotoğraf atarmısın?

WO Mic adlı uygulamayı kullanarak telefonunu mikrofon yaparsın ama driversız olur mu bilmiyorum.

Kendine özgü bir exe dosyası ile kendi sürücülerinin kurulumunu yapıyor.

- Belki Windows 10 sürücüleri Windows 11 de çalışabilir deneyebilirsiniz. Eğer olmazsa başka çözüm yolu yok. İnsanlarımızın yaptığı en büyük hata hemen yeni sürümlere geçmek. Windows 10 bu hale gelmek için çok süreçlerden geçti. Aynı süreçleri Windows 11'de yaşayacak. Biraz beklemek, sabretmek gerekiyor :).

Yeni konular

Geri
Yukarı