Windows 11'de telefondaki PUBG oyuncularıyla mı oynanacak?

KernelColonel

Hectopat
Daha fazla  
Biliyorsunuz, BlueStacks'ten veya GameLoop'tan PUBG oynadığınızda emülatör kullanan oyuncularla oynuyoruz. Windows 11'de telefondaki PUBG oyuncularıyla oynayabilecek miyiz?

YouTube'da PUBG Mobile videosu çekenlerin senin kullandığın cihazdan daha pahalı cihazları vardır. Onlar neden bilgisayarda oynuyor peki?
Onlardan bana ne. Siz genel bir söylemde bulunmuşsunuz ben de buna yanıt verdim. Youtuber'ların oynaması kadar saçma birşey yok deseydiniz bir şey demezdim. 😄

Çünkü hem ekranı yansıtması daha kolay hem de oynanışı daha kolay olduğu için.

Bu bahsettiğim YouTuber'lerin bilgisayarları da iyi. Gitsinler PUBG oynasınlar. Kendi görüşümde mobil oyunların bilgisayarda oynanması saçmalıktır. Sizin düşüncenize karışamam. Konuyu uzatmaya gerek olmadığını düşünüyorum, iyi sosyaller.

Bazı arkadaşlarımızın üstün düşünceleri ve zekası anca başkalarının görüşüne "hahaha" atmaya yarar.

Bu bahsettiğim YouTuber'lerin bilgisayarları da iyi. Gitsinler PUBG oynasınlar. Kendi görüşümde mobil oyunların bilgisayarda oynanması saçmalıktır. Sizin düşüncenize karışamam. Konuyu uzatmaya gerek olmadığını düşünüyorum, iyi sosyaller.
Bir kere mobil versiyon daha erişilebilir olduğundan PUBGM çekiyorlar. Steam sürümünü çekseler kim gelir ki...

Yeni konular

Geri
Yukarı