Windows 11'de telefondaki PUBG oyuncularıyla mı oynanacak?

KernelColonel

Hectopat
Daha fazla  
Biliyorsunuz, BlueStacks'ten veya GameLoop'tan PUBG oynadığınızda emülatör kullanan oyuncularla oynuyoruz. Windows 11'de telefondaki PUBG oyuncularıyla oynayabilecek miyiz?

Emülatöre gerek kalmayacak doğru ancak PUBG Mobile yine de eşitsizliği gidermek için Windows 11'den bağlanan oyuncuları mobil cihaz olarak görmeyip emülatör ile oynayan kesime atayacaktır.

Bir kere mobil versiyon daha erişilebilir olduğundan pubgm çekiyorlar. Steam sürümünü çekseler kim gelir ki...

Mobil oyunu bilgisayarda çekip "araplarla 1V4 attım hepsini yendim!" gibi saçma içerikleri atıp yaşı küçük kitleyi çekmektense PC PUBG çekip izlenmemeyi tercih ederim. Konuyu hala daha uzatma derdinde olduğunuzu da anlayamıyorum.

PUBG New State 5-10TL bir şey olsa da sözde PUBG Mobile'nin kötü kitlesi bu oyuna başlamasa.

Mobil oyunu bilgisayarda çekip "Araplarla 1V4 attım hepsini yendim!" gibi saçma içerikleri atıp yaşı küçük kitleyi çekmektense PC PUBG çekip izlenmemeyi tercih ederim. Konuyu hala daha uzatma derdinde olduğunuzu da anlayamıyorum.
YouTuber'ların derdi kaliteli içerik değil ki, etkileşim.

YouTuber'ların derdi kaliteli içerik değil ki, etkileşim.

Kısaca para. YouTube'da, üzerinde durulmamış kalitesiz aşırı saçma videolar çekerek yaşı küçük olan insanlar üzerinden para kazanmak popülerleşti iyice.

Bkz: Han kanal. Bu mesajda anlattığım şeylerin vücut bulmuş hali. Son 1-2 yıl içerisinde her şeyine kadar değişti para uğruna.

Windows 11 direk apk destekleyip pubg mobile çalıştırsa bile, oyunda yine bilgisayardan bağlandığınız algılanıp yine bilgisayardan bağlanan kişiler ile eşleştirilirsiniz.

Burada mobil oyunu bilgisayarda oynayanları eleştirenler var ancak bilgisayardan oynayanlar bilgisayardan oynayanlar ile eşleştiriliyor zaten neyi sorun etmiş anlamadım.

Kısaca para. YouTube'da, üzerinde durulmamış kalitesiz aşırı saçma videolar çekerek yaşı küçük olan insanlar üzerinden para kazanmak popülerleşti iyice.
Ben de onu diyorum zaten, ben sadece eğlenceme bakıp çıkmak istiyorum. PUBGM oynamak ayıp bir şey mi? (Veya başka bir mobil oyun oynamak)

Mobil oyunu bilgisayarda çekip "araplarla 1V4 attım hepsini yendim!" gibi saçma içerikleri atıp yaşı küçük kitleyi çekmektense PC PUBG çekip izlenmemeyi tercih ederim. Konuyu hala daha uzatma derdinde olduğunuzu da anlayamıyorum.

PUBG New state 5-10TL bir şey olsa da sözde PUBG Mobile'nin kötü kitlesi bu oyuna başlamasa.

YouTuber'ların %95'i zaten para için bu işi yapıyor. Kimse sadece ben tanınayım vs. diye çekmiyor adam sadece içerik çıkartayım saçma olursa olsun sadece izlensin bende para kazanayım derdinde yani Steam PUBG çekip, o kadar editine vs. uğraşıp kimsenin seni izlemeyip para kazanamaman yani emeğinin boşa çıkması kötü bir şey değil mi yani demek istediğim YouTuber'lar bu işi para için yapıyor ve içerik saçma olması umurunda değil sadece içerik çıkartayım izlensin bende para kazanayım derdinde. Ben bu işi para için yapmıyorum siz eğlenin diye yapıyorum vs. diyenlerinde hepsi yalan.

YouTuber'ların %95'i zaten para için bu işi yapıyor. Kimse sadece ben tanınayım vs. diye çekmiyor adam sadece içerik çıkartayım saçma olursa olsun sadece izlensin bende para kazanayım derdinde yani Steam PUBG çekip, o kadar editine vs. uğraşıp kimsenin seni izlemeyip para kazanamaman yani emeğinin boşa çıkması kötü bir şey değil mi yani demek istediğim YouTuber'lar bu işi para için yapıyor ve içerik saçma olması umurunda değil sadece içerik çıkartayım izlensin bende para kazanayım derdinde.

İlk başta kullandığınız kelimeler saçma durmuş. Eskiden hem eğlenerek hem eğlendirerek kaliteli işler çıkarıp para kazananlar vardı. Şu an sadece para kazanmak üzerine çekiyorlar. Teneke Kafalar'da PUBG çekiyor o kadar Edit'le uğraşıyor ve çok izleniyor. Kaliteli içeriğini çıkarıp para kazanıyor. Benim istediğimde bu. Sadece para için yapılmış videoları kim ne yapsın? Davranışlar vb. her şey rolden ibaret. Eskiden gerçekten güzel bir yerdi YouTube.

Yeni konular

Geri
Yukarı