Windows 11'den 10'a Dönme

PatatesKafa01

Yoctopat
Daha fazla  
Windows 11'i beğendim ancak çok fazla hatayla karşılaşıyorum. Bu yüzden Windows 10'a dönmek istiyorum. Nasıl dönerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11'i beğendim ancak çok fazla hatayla karşılaşıyorum. Bu yüzden Windows 10'a dönmek istiyorum. Nasıl dönerim?
Geri dönme seçeneğini denemelisiniz. O çalışmıyorsa eğer temiz kurulum yapacaksınız eğer temiz kurulum yaparsanız verileriniz silinir. Bu yüzden silinmesini istemediğiniz verilerinizi yedekleyin.

Peki nasıl format atarım? Önemli verilerim yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu iki videodan bakabilirsiniz.

Temiz kurulum lazım. Ne gibi hatalar ile karşılaştınız?

Sürekli mavi ekran veriyor ve işim ya da oyunum yarıda kalıyor aslında bu hatalar yüzünden geri dönmeyecektim ama en sonunda da Valorant'ta VAN9001 hatası ile karşılaşıp oyuna giremeyince geri dönme kararı aldım.

Sürekli mavi ekran veriyor ve işim ya da oyunum yarıda kalıyor aslında bu hatalar yüzünden geri dönmeyecektim ama en sonunda da Valorant'ta VAN9001 hatası ile karşılaşıp oyuna giremeyince geri dönme kararı aldım.

Bu hatayı Secure Boot açarak çözüyorsun.
Başta bende de öyleydi.
Secure Boot'u biosumdan açtım ve oyun açıldı.

Çözülmez ise TPM2.0 açınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı