Windows 11'den 10'a geçebilir miyim?

yakamozbey

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
3060- 5600H Ryzen- 8Gb Ram- 512GB SSD- İG3
RAM
8GB
SSD veya HDD modeli
512 GB 3200MHZ
Ekran kartı
3060
İşlemci
R5 5600H
Ben laptopu MediaMarkt'dan Windows 11 olarak aldım lakin Windows 11 çok modern ve şık gözükse bile ben Windows 10'un kullanım rahatlığında oynamak istiyorum. Ama eğer geçersem Windows 10'um gene lisanslı mı olacaktır? Yoksa lisanssız mı? Windows 10'a lisanslı bir biçimde nasıl geçebilirim? Sorunsuz bir şekilde yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10'dan geçiş yapsaydınız bu olabilirdi sistem geri yükleme yaparak alınabilirdi lâkin formatsız alınabileceğini düşünmüyorum.

Lisans konusunda ise sıkıntı yaşayan görmedim. Aktif oluyor.

Belirli bir süre içinde geri dönebilirsiniz. O süreyi bilmiyorum ama 2 hafta olması lazım. O süre geçince de internetteki bir kaç rehber ile geri dönebilirsiniz Windows 10'a.

Windows 11 temiz olarak FreeDOS cihaza kurulmuşsa geri yükleme olmaz. Yeni olduğu için bence bu şekilde kurulup gönderilmiş.

Windows 11 temiz olarak FreeDOS cihaza kurulmuşsa geri yükleme olmaz. Yeni olduğu için bence bu şekilde kurulup gönderilmiş.

Aldığımda Windows 11 kurulu olarak geldi FreeDOS mu değil mi bilmiyorum, linkini atayım.
Lenovo 82K200JYTX/Idepad Gaming 3/ryzen 5-5600H/8GB RAM/512GB SSD/6GB RTX3060/15.6"/Win 11 laptop siyah özellikleri bu ama bunun 8 GB RAM lisi işte.

Tamamdır. O zaman dediğim gibi kurun.

Peki lisansımı öğrenebilir miyim, Key'i vesaire tekrar gerekirse misalen.

Tamamdır. O zaman dediğim gibi kurun.

Hocam burada aralık 2021 diyor en yeni sürüm olarak lakin Windows'un sitesinde daha güncel değil midir?

Yeni konular

Geri
Yukarı