Windows 11'den 10'a geri dönülmüyor

Evet ama bir uyarı almanız gerek. Dosyalarınız taşınacak diye.

Tamamdır deniyorum teşekkürler umarım sıkıntı çıkmaz.

Şu an kuruyorum dosyalar taşınacak uyarısı aldım ve devam ettim yüklüyor umarım silinmez hiçbir şey yedeklemedim.

Şu an dediklerinizin hepsini yaptım ama her şeyim silindi niye.

Son düzenleme:
C:/Windows.old a bakın.
Bir de uyarı aldınız mı dosyalar taşınacak diye?

Evet aldım ve windows.old dosyası var 36 GB değerinde onu geri yüklemek istiyorum nasıl yaparım?
C:/Windows.old a bakın.
Bir de uyarı aldınız mı dosyalar taşınacak diye?

Benim ne yapmam gerek hiçbir şeyim yok şu an hiç yedekleme yapmadım geri dönmek istiyorum sistem geri yüklemede dosya bulamadık diyor nasıl bir yöntem yapmam gerek.

Evet aldım ve windows.old dosyası var 36 GB değerinde onu geri yüklemek istiyorum nasıl yaparım?

Benim ne yapmam gerek hiçbir şeyim yok şu an hiç yedekleme yapmadım geri dönmek istiyorum sistem geri yüklemede dosya bulamadık diyor nasıl bir yöntem yapmam gerek.

Hocam Windows.old a girin kullanıcılar/isminiz/ orada her şeyiniz var.

Hocam Windows.old a girin kullanıcılar/isminiz/ orada her şeyiniz var.

Evet her şey oradaymış korkmuştum teşekkürler şimdi ben bu dosyalarımı alsam kurarsam başka bir yere atsam bir daha kurulum yapsam bilgisayarım Huawei sürücülerini falan kursam bana ileride hata çıkarmaz değil mi bilgisayar kurulu gelmişti normalde şimdi ben kendim yüklersem sorun çıkarmaz değil mi?

Evet her şey oradaymış korkmuştum teşekkürler şimdi ben bu dosyalarımı alsam kurarsam başka bir yere atsam bir daha kurulum yapsam bilgisayarım Huawei sürücülerini falan kursam bana ileride hata çıkarmaz değil mi bilgisayar kurulu gelmişti normalde şimdi ben kendim yüklersem sorun çıkarmaz değil mi?

Program dosyaları hariç her şeyi kullanabilirsiniz. Program dosyaları Windows 11 ile uyumlu olmadığı için çalışabilir yada çalışmayabilir.

Program dosyaları hariç her şeyi kullanabilirsiniz. Program dosyaları Windows 11 ile uyumlu olmadığı için çalışabilir ya da çalışmayabilir.

Temiz kurulum yaptım ama şimdi de internet bağlantısı olmadığı için ve internete bağlanamadığım için hiçbir şey yapamıyorum Wi-Fi tuşu yok ortada Ethernet portuda yok PC de ne yapacağım ben.

Geri
Yukarı