Windows 11'den memnun musunuz?

Windows 10'dan daha performanslı buldum açıkçası. Ama daha da gelişmesi gerek. Eksik özellikleri var.

Teşekkürler

Sebebini öğrenebilirsem çok daha yardımcı olmuş olursun.

Spotify kullanıyorum ve Windows 11'in medya görünümü yok, maalesef. İnsanlar bir program aracılığı ile yapıyor fakat ben buna yanaşmıyorum.

Spotify uygulamasının alt tarafında boşluk kalıyor ve bu da beni rahatsız ediyor.

Performans sorunları yaşıyorum.

Windows 11'in animasyonları bana çok ağır geldi.

Masaüstünde veya dosya gezgininde sağ tık yapınca *Yenile* tuşuna basmak için en aşağıdaki tuşa basmam gerekiyor ki bu da seri şekilde yenileme yapmama engel oluyor.

Ben 2 gün kullandım ve beğenmediğim için geri Windows 10'a geçtim. Windows 10'u destek kesilene kadar da kullanacağım.

Memnunum. Forumda çoğu kişi hatalar ile karşılaşmış. Ben hiçbir hata görmedim. Şu an geçmek şans işi.
Spotify kullanıyorum ve Windows 11'in medya görünümü yok, maalesef. İnsanlar bir program aracılığı ile yapıyor fakat ben buna yanaşmıyorum.

Onu sağ alttaki ses butonuna koymuşlar hocam. Ben de beğenmedim öyle olmasını.

Intel Core i5 8250U +8 GB RAM 1TB HDD ile bana Windows 10'dan çok daha hızlı geldi. Ve işlemci Intel olduğundan hiç sıkıntı yaşamadım. Not: Windows 10'dan Windows 11 yükleme yardımcısı ile yükseltilerek Windows 11'e geçirilmiştir.

Çekinceniz varsa geçmeyin yakında bir güncelleme daha gelecek sistem henüz çoğu monitörle konuşamıyor. 22458 güncellemesini bekleyin

Yeni konular

Geri
Yukarı