Windows 11'den memnun musunuz?

Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum, ufak tefek şeyler tabii ki olabiliyor. Ancak büyük bir sorunla şimdiye kadar karşılaşmadım. AMD sistemim olmasına rağmen belirgin bir performans düşüşüyle de karşılaşmadım.

Ben kullanmıştım betadaykende hiç sorun yaşamadım şu an kullanmıyorum çünkü benim PC eski olduğu için Valorant oynarken siyah ekranda kalıyor o yüzden mecburen Windows 8.1 kullanıyorum.

Windows 10'dan daha stabil geldi bana. Çok güzel tavsiye ederim.

Memnunum konusunda hayır memnun değilim. Sebebi 10 ile 11'in altyapılarının aynı olması Microsoft'un Windows server 2003'den kalan altyapıyı hala değiştirmemesi. 15 Hairandan beri birçok bilgisayarda format atarak geçtim ve kullanmaktayım sorun yaşamadım Windows 10'u asla aramadım. Zaten 10'a ilk çıktığından beri alışamamıştım mecbur kullanıyorduk.

Windows gezgini yani explorer.exe, klasörler çok ağır, hantal geldi gözüme Windows 10'a kıyasla. Animasyonlar ağır olmuş gezginde. Ayrıca evet klasördeyken sağ tıkta yenile tuşu yok. Ses düzeyi karıştırıcısı gibi hızlı ayarlar kalkmış. Onun dışında bana Windows 11, Windows 10'a tema giydirilmiş hali gibi geldi, bir fark yok bence.

Daha önce memnun değildim ama şimdi memnunum. Şimdiki sürümde bu bilgisayar yavaş açılması dışında sorun yok şu an.
Windows gezgini yani explorer.exe, klasörler çok ağır, hantal geldi gözüme Windows 10'a kıyasla. Animasyonlar ağır olmuş gezginde. Ayrıca evet klasördeyken sağ tıkta yenile tuşu yok. Ses düzeyi karıştırıcısı gibi hızlı ayarlar kalkmış. Onun dışında bana Windows 11, Windows 10'a tema giydirilmiş hali gibi geldi, bir fark yok bence.

Tam cevabım budur. Güzel cevap, teşekkürler :)

Geri
Yukarı