Windows 11'den W10'a mı, W7'ye mi dönmeliyim?

MertHatipOglu

Kilopat
Yer
182. Filoda
Daha fazla  
RAM
8GB
Ekran kartı
GT740M
İşlemci
İ5 4200M
Elimde yedek bir bilgisayar vardı kullanmıyordum ve merakımdan Windows 11 yüklemiştim. Kullanmadığım için sıkıntı yoktu fakat ana bilgisayarımı servise verince kullanmak zorunda kaldım. Windows 11 aşırı kaynak tüketiyor bu yüzden işletim sistemimi düşürmeyi düşünüyorum. Windows 10 ile 7 arasında kaldım. Arada devasa bir fark olur mu bilmiyorum fakat W10'un da tasarımını beğeniyorum. Hangisine düşürmem daha mantıklı olur.
Not: Lütfen Linux vs önermeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde yedek bir bilgisayar vardı kullanmıyordum ve merakımdan Windows 11 yüklemiştim. Kullanmadığım için sıkıntı yoktu fakat ana bilgisayarımı servise verince kullanmak zorunda kaldım. Windows 11 aşırı kaynak tüketiyor bu yüzden işletim sistemimi düşürmeyi düşünüyorum. Windows 10 ile 7 arasında kaldım. Arada devasa bir fark olur mu bilmiyorum fakat W10'un da tasarımını beğeniyorum. Hangisine düşürmem daha mantıklı olur.
Windows 7 desteği bitti. Windows 10 kullanmalısınız.

Windows 10 daha mantıklı geliyor. Diğer insanların görüşlerini de alın.

Elimde yedek bir bilgisayar vardı kullanmıyordum ve merakımdan Windows 11 yüklemiştim. Kullanmadığım için sıkıntı yoktu fakat ana bilgisayarımı servise verince kullanmak zorunda kaldım. Windows 11 aşırı kaynak tüketiyor bu yüzden işletim sistemimi düşürmeyi düşünüyorum. Windows 10 ile 7 arasında kaldım. Arada devasa bir fark olur mu bilmiyorum fakat Windows 10'un da tasarımını beğeniyorum. Hangisine düşürmem daha mantıklı olur.

HDD varsa 8.1. SSD varsa Windows 10 kurup geçin direk.

Geri
Yukarı