Windows 11'den Windows 10'a dönülünce ürün anahtarı gider mi?

Gürkannn

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ben Windows 10 Home kullanıyordum sonradan Windows 11'e geçtim ve Windows 11 Home Insider prewiew oldu. Şimdi tekrar Windows 10'a geçeceğim Windows 10 Home'umu kaybeder miyim?

Windows 10 ISO dosyası indirip kurduktan sonra Windows keyimi girsem Windows Home'a dönüşür mü?

Ben Windows 10 Home kullanıyordum sonradan Windows 11'e geçtim ve Windows 11 Home Insider prewiew oldu. Şimdi tekrar Windows 10'a geçeceğim Windows 10 Home'umu kaybeder miyim?

Windows 10 ISO dosyası indirip kurduktan sonra Windows keyimi girsem Windows Home'a dönüşür mü?
Güncelleme ya da yükseltme geri alma sonucu lisans kaybolmaz. Yine Windows 10 ISO dosyasının indirip Windows 10 anahtarınızı girerseniz de bir sorun olmaz.

Gitmez. Bende 8.1 SL ürün anahtarı var bir sürü kez 10, 11 veya Linux kurdum ürün anahtarım duruyor.
1660221705748.png

Geri
Yukarı