Windows 11'den Windows 10'a geçememe

Merdo44

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Windows 11'den Windows 10'a geçemiyorum. Kurtarma seçeneklerinden "GO back" yazan kutucuğa tıklıyorum. Fare ucunda mavi simge dönüyor sonra kayboluyor. Nasıl çözeceğim?

Kurtarmada girip bir yer vardı yeniden başlat yazıyordu olayı bul, sonra güncelleştirmeleri kaldır ve.
Yani bende biliyorum iso dosyası ile format atmayı. Yani tıkladığım zaman olması gerek başka çözümü yok mu? Daha yeni yükledim zaten. Windows.old dosyasıda var.
Yani bende biliyorum iso dosyası ile format atmayı. Yani tıkladığım zaman olması gerek başka çözümü yok mu? Daha yeni yükledim zaten. Windows.old dosyasıda var.
Gelişmiş Başlangıç sanırsam.

Merhaba. Windows 11'den Windows 10'a geçemiyorum. Kurtarma seçeneklerinden "GO back" yazan kutucuğa tıklıyorum. Fare ucunda mavi simge dönüyor sonra kayboluyor. Nasıl çözeceğim?

Windows 10 da söyle bir sorun vardı 14 gün önceden yeni bir sürüme yükseltilme yapılınca eski sürüme geri geçilemiyordu bu kural Windows 11'de geçerli mi bilmiyorum ama olabilir.

Windows 10 da söyle bir sorun vardı 14 gün önceden yeni bir sürüme yükseltilme yapılınca eski sürüme geri geçilemiyordu bu kural Windows 11'de geçerli mi bilmiyorum ama olabilir.

Evet böyle bir kural var. Ama ben daha yeni yüklediğim için geçmem gerekiyordu ama geçemedim. Denetim Masası'ndan kurtarma yaptım. Yaptıktan sonra bilgisayarda hata var dedi yeşil ekran verdi. Bende uğraşmadım sıfırlama yaptım. Windows 11 deyim. Önceden Windows 10'dan Windows 11'e geçince giremediğim oyuna girebiliyorum. Bence Windows 11'e geçecekler temiz kurum ile geçmelerini öneriyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı