Windows 11'den Windows 10'a geçilmeli mi?

pressf

Centipat
Daha fazla  
Geçersem ISO dosyasını düşünüyorum, ISO dosyasıyla sorun çıkar mı?
Güncelleştirme kaldırma var bununla mı?
Oyunlardaki performans olarak hangisi?
Kısaca Windows 11'den 10'a geçeyim mi? Yukarıdaki 2 yoldan hangisini kullanayım?
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçersem ISO dosyasını düşünüyorum, ISO dosyasıyla sorun çıkar mı?
Güncelleştirme kaldırma var bununla mı?
Oyunlardaki performans olarak hangisi?
Kısaca Windows 11'den 10'a geçeyim mi? Yukarıdaki 2 yoldan hangisini kullanayım?
Şimdiden teşekkürler.

Muhtemelen oyun performansı olarak W11 daha iyidir emin değilim tabii ama 10'a geçmek zahmetli gibi görünüyor o yüzden bende ellemedim.

Hocam ikisi de kendi sistemimde gördüğüm kadarıyla aynı performansı veriyorlar. Eğer 11 de sıkıntı yaşıyorsanız 10 geçebilirsiniz. Kurulum yaparken de sıfırdan kurlum daha temiz olacaktır.

Hocam bence Windows 11 şu an en iyisi.
Hocam nasıl en iyisi? Daha optimize edilmemiş ve tam yapılmamış bir işletim sistemi mi en iyisi? Ayrıca daha fazla sistem kullanıyor. 10 ile 11'in minimum sistem özellikleri aynı değil. Herkes sorun yaşıyor daha tam yapılmadığı için 11'de. Bilgisayarcıya gittim bilgisayar toplamak için 11 kurayım istersen ama hepsi geri geliyor kurduklarımız dedi. 10 var şuan ben de gayet memnunum.

Bende 11 çok daha hızlı çalışıyor. 10 yüklediğimde yavaşlığı çok fazla hissediyorum sistem genel kullanımı olarak. Ben çok memnunum 11'den.

En son gelen büyük güncellemede çok kötüydü başta sonra düzeltmeler gelince harika oldu.

Hatta Microsoft Edge kullanıyorum 11 de 10'daki halinden çok daha akıcı ve hızlı çalışıyor.

Hocam nasıl en iyisi? Daha optimize edilmemiş ve tam yapılmamış bir işletim sistemi mi en iyisi? Ayrıca daha fazla sistem kullanıyor. 10 ile 11'in minimum sistem özellikleri aynı değil. Herkes sorun yaşıyor daha tam yapılmadığı için 11'de. Bilgisayarcıya gittim bilgisayar toplamak için 11 kurayım istersen ama hepsi geri geliyor kurduklarımız dedi. 10 var şuan ben de gayet memnunum.
Optimizasyon edilmeyen nedir kaynak? Herkes sorun yaşıyor herkes kim? 3 aydır kullanıyorum windows10'dan daha iyi. Premier, Photoshop tarzı programlarda gayet akıcı çalışıyor. Sizin sisteminiz yetmiyor veya 11'e ön yargılı olduğunuz için sevmiyor olabilirsiniz.

Hocam nasıl en iyisi? Daha optimize edilmemiş ve tam yapılmamış bir işletim sistemi mi en iyisi? Ayrıca daha fazla sistem kullanıyor. 10 ile 11'in minimum sistem özellikleri aynı değil. Herkes sorun yaşıyor daha tam yapılmadığı için 11'de. Bilgisayarcıya gittim bilgisayar toplamak için 11 kurayım istersen ama hepsi geri geliyor kurduklarımız dedi. 10 var şu an ben de gayet memnunum.

Herkese göre değişiyor bende 11 çok daha iyi çalışıyor. Daha bir tane sorun yaşamadım aylardır kullanıyorum. Hem hızlı hem stabil.

R5 5500.
16 GB 3600MHz RAM
GTX 1660 Super.

Optimizasyon edilmeyen nedir kaynak? Herkes sorun yaşıyor herkes kim? 3 aydır kullanıyorum windows10'dan daha iyi. Premier, Photoshop tarzı programlarda gayet akıcı çalışıyor. Sizin sisteminiz yetmiyor veya 11'e ön yargılı olduğunuz için sevmiyor olabilirsiniz.
Hocam ben şahsen hiç kullanmadım çünkü çevremdeki kuranların hiçbiri önermedi. Bir ara geçecektim çok şikayet olduğu için geçmedim. Çevremdeki bir kaç bilgisayarcıya da sordum onlarda aynı fikirdeydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı