Windows 11'den Windows 10'a geçince işletim sistemini seç diyor

Guevara

Hectopat
Daha fazla  
Windows'u açarken işletim sistemini seçin diyor 2 tane Windows 10 var 2side 3'lü bir şeylerdi. Temiz kurulum yaptım ama dosyalar silinmemiş USB belleğin olmamasına rağmen yerel disk D diye bir disk var 97 MB'lik Windows'un ayarlarından sıfırlasam bunlar çözülür mü? Bilgisayarı ISO dosyasından sources seçerek Windows 11'den Windows 10a çevirdim. Bir de bilgisayar açıldığında 1 saniyelik CMD açılıp kapanıyor.

Windows'u açarken işletim sistemini seçin diyor 2 tane Windows 10 var 2side 3'lü bir şeylerdi. Temiz kurulum yaptım ama dosyalar silinmemiş USB belleğin olmamasına rağmen yerel disk D diye bir disk var 97 MB'lik Windows'un ayarlarından sıfırlasam bunlar çözülür mü? Bilgisayarı ISO dosyasından sources seçerek Windows 11'den Windows 10a çevirdim. Bir de bilgisayar açıldığında 1 saniyelik CMD açılıp kapanıyor.
İşletim sistemi seçme ekranı tek seferlik bir şey diye biliyorum, windows 11'i seçseniz dahi siyah ekranda işletim sistemi yok, bir boot yapılabilecek bir şey takın gibi bir uyarı çıkacaktı. Tekrar kapa-aç yaptığınızda gözükmemesi lazım.

Dostum bende geçeceğim nasıl geçtin videodan bakım yaptıysan videoyu atar mısın?

Hocam vallahi bilmiyorum saçma saçma yerlere bastım dosyalar filan gitmedi ama ISO dosyasından yaptım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodaki gibi mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı