Rehber Windows 11'den Windows 10'a kayıpsız dönme

Quentin123

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Ben bugün Windows 11 yükledim ve sıkıntı çıktı. Windows 10'a geri dönmek zorunda kaldım. Nasıl mı döneceğiz?

İlk olarak oturum açma yerinde Shift'e basılı tutarak yeniden başlat tıklayın oturum kapatmak isterseniz ama görev çubuğu yoksa CTRL+Alt+Delete basın, sonra size bir tane mavi pencere gelecek. Sorun giderme, gelişmiş seçenekler, önceki güncelleştirmeyi kaldır ve özellik güncelleştirmesini kaldırın. Bu sayede hem hızlı hem de kayıpsız döneceksiniz.

Çoğu kişinin işine yarıyacaktır diye düşünüyorum, elinize sağlık.

Şey ben ctrl + alt + del bastım menü geliyor ama ayarlar açılmıyor ayrıca sorun giderme yazmıyor.
Lütfen yardımcı olun.

Şey ben CTRL + alt + del bastım menü geliyor ama ayarlar açılmıyor ayrıca sorun giderme yazmıyor.
Lütfen yardımcı olun.

Oturum kapat diyeceksin CTRL+alt+del bastıktan sonra.

Ve şöyle yapacaksın yeniden başlata Shift ile bastıktan sonra mavi ekran gibi bir yer gelecek oradan en altta sorun gider ve gelişmiş seçenekler diyeceksin.

Ve şöyle yapacaksın yeniden başlata Shift ile bastıktan sonra mavi ekran gibi bir yer gelecek oradan en altta sorun gider ve gelişmiş seçenekler diyeceksin.
O menüyü açmanın alternatif bir yolu da var. Windows açılırken aşağıdakı yuvarlak dönmeye başladığı an 2 defa bilgisayarı kapatıp açınca da o menü geliyor.

Geri
Yukarı